שחקני הפועל חיפה יממנו שף שיכין אוכל כשר

סיפור ביזארי נוסף לקראת מחנה האימון. חדידה ורבאח יטוסו

עינת הירש
עינת הירש  10.07.18 - 07:35
תחילת כתבה

הפועל חיפה תטוס היום (שלישי) למחנה האימונים שלה בהולנד לקראת תחילת עונה מאתגרת במיוחד, החל מהמשחקים באירופה ועד משחק אלוף האלופים שיתקיים בצמוד לחזרתה ארצה. בשורות מחזיקת הגביע, כמובן, חולמים לשחזר את ההצלחה של העונה החולפת.

לאחר משחק האימון אתמול (שני) הוחלט בצוות המקצועי שהחלוץ הקרואטי שהגיע למבחנים, פטר סלישקוביץ' ישוחרר, מה שמשאיר את הדילמה בעינה - איזו עמדה יתפוס הזר השישי, מגן שמאלי או חלוץ. לעומתו, הנבחנים גיא חדידה ואשרף רבאח, הרשימו את קלינגר ויטוסו למחנה האימונים עם שאר הקבוצה.

נבחן אחר שסיכוייו לשחק בהפועל חיפה העונה היו גבוהים ממילא, נס זמיר, חתם עוד אתמול בשורות קבוצה וכמובן שיצטרף גם הוא למחנה. זמיר חתם על חוזה לעונה הנוכחית עם אופציה של המועדון להשאירו לעונה נוספת.

בנושא אחר, לאחר שאתמול פורסמו התכתבויות הווטסאפ הקבוצתי בו השחקנים צחקו על מצבם עקב התנאים בהם הם מתאמנים, נראה שדבר לא השתנה והשחקנים עומדים בפני אתגרים נוספים. כפי שהיה בעונה שעברה, גם העונה השחקנים נאלצו לדאוג לשף שיבשל אוכל כשר בזמן המחנה על חשבונם.

במהלך האימונים האחרונים דיברו השחקנים בחדר ההלבשה על חיפושים אחר שף, כשלקחו בחשבון שכל שחקן יצטרך להוציא מכיסו כמה מאות שקלים על מנת לממן את הטיסות של השף ואת שיכונו במלון, לא כולל עלות נפרדת של קניית הבשר הכשר עצמו, כשגם השחקנים הזרים שאינם אוכלים כשר הסכימו לקחת על עצמם את העלות הנוספת. מכיוון שהשחקנים לא הצליחו למצוא שף נכון לעכשיו, הם מתכוונים לחפש בעצמם בשר כשר בסביבת המחנה בהולנד ולחפש דרך בה יוכלו לאכול אוכל כשר במחנה עצמו.

כמו כן, השחקנים המתגוררים במרכז הארץ לא צפויים להגיע לשדה בלבוש רשמי היות שהתיקים והתלבושות החדשות שלהם לא היו מוכנות לחלוקה אתמול, על כן אחד מאנשי הקבוצה אמור להביאן לשדה התעופה, מה שאומר שאותם שחקנים מהמרכז יגיעו בלבוש חופשי לשדה, אותו יחליפו רק בשלב מסוים ללבוש רשמי.

בנושא אחר, גל אראל נפצע אתמול במהלך משחק האימון בברך אך ימריא למחנה ויקבל טיפולים שם. בנוסף, אחד משלושת הרוכשים הפוטנציאליים עימם התקיים משא ומתן עם יואב כץ על רכישת חלק מאחוזי המועדון, אמיר הברפלד, יצטרף להנהלה של הקבוצה לעונה הקרובה.

הדפס