אימון: 0:1 להפועל חיפה על נצרת עילית

מיטרבסקי כבש, אז'ובל שיחק לראשונה. בוזגלו נותח

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.09.18 - 19:30
תחילת כתבה

שמחה גדולה הייתה בהפועל חיפה הקיץ בשל העובדה שהצליחו לשים את היד על אלמוג בוזגלו, אחד השחקנים המצטיינים של העונה שעברה, אלא שגם הם לא חשבו שלסיפור תהיה תפנית כל כך חדה. פחות משבועיים מאז שחתם, הספיק בוזגלו להיפצע בצורה קשה במשחק הגומלין נגד אטאלנטה, כשבתווך כבש נגד האיטלקים. כששב ארצה התגלה שהוא סובל מקרע ברצועה הצולבת שישבית אותו תקופה ארוכה. אתמול הגיע הקשר לביה"ח והיום (שלישי) נכנס לחדר הניתוח. בהפועל חיפה מקווים כי בוזגלו יוכל עוד לתרום העונה.

בתוך כך, הפועל חיפה שבה אתמול להתאמן לאחר ההפסד להפועל תל אביב ובאימון ניר קלינגר לקח אחריות על ההפסד. שחקן בקבוצה אמר: "יש לנו חלק בהפסד, יש לפנינו פגרה ונגיע דרוכים למשחק הבא". הערב הקבוצה ניצחה 0:1 את הפועל נצרת עילית משער של ריקי מיטרבסקי. מי שרשם את הופעת הבכורה הלא רשמית הוא החלוץ בן אז'ובל.

הופעה מחודשת ערך המגן/קשר, לירן סרדל ששב לאימונים מלאים, לאחר שנפצע בחודש פברואר ומאז לא נטל חלק במשחקי ליגת העל. גילי ורמוט, אלי אלבז, נס זמיר וגיא משפתי הסובל מפציעה זכו למנוחה. כמו כן, נעדרו ארבעת הבינלאומיים ארנסטס שטקוס, ראדו גינסארי, מקסים פלקושצ'נקו וניסו קפילוטו.

הדפס