חביבו עבר את הבדיקות, יחתום בפ"ת בשישי

החלוץ: "רוצה אירופה ולסיים כמלך שערים". פסר יחליף את שיש מול חדרה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.09.18 - 19:05
תחילת כתבה

חלוץ הרכש המיועד של מכבי פ"ת, חביב חביבו, שנחת אתמול (שלישי) בישראל באמצעות סוכנו פרנק בלחסן וכבר הספיק להגיע לאימון, עבר היום בהצלחה בדיקות רפואיות מקיפות בבית החולים 'אסף הרופא'. ביום שישי הוא יחתום עד לסיום העונה.

בפ"ת עקבו אחרי השחקן בשנתיים האחרונות, אבל הוא סירב להגיע לישראל. היום, אחרי שלא שיחק בחודשים האחרונים מאז ששוחרר מקטאר, הוא רוצה להוכיח את עצמו שוב: "לא הגעתי לישראל לטיול. אני רוצה להראות שמה שעשיתי בבלגיה אני יכול לעשות גם כאן. המטרה היא ברורה - להגיע עם מכבי פ"ת לאירופה ולסיים כמלך השערים".

בקבוצה התרשמו מאד מהעובדה שהשחקן נראה חיצונית כאחד ששומר על כושר, ומקווים כי הבדיקות יעברו בהצלחה. בלחסן אמר: "יש שחקנים שלא שומרים על כושר, ויש כאלו שהכדורגל הוא כל כך חשוב להם והם יודעים להיות מקצוענים גם כשאין להם קבוצה".

נאור פסר יחליף מול הפועל חדרה את גל שיש, שסובל מקרע בשריר ועשוי להחמיץ גם את המשחק הבא מול מכבי חיפה. עידן אהדנני סובב את הברך, והיום יעבור בדיקה שתקבע את חומרת הפציעה. דידייה ברוסו נפצע שוב בשריר האחורי, ובבדיקת אולטראסאונד שעבר לא נמצאו ממצאים חריגים. היום ינסה הקשר להתאמן, אבל לא נראה כי יהיה כשיר.

הדפס