יש סיכום בין ב"ש לבית"ר: דן איינבינדר תמורת סאבו

ברקת הגיעה להסדר עם משה חוגג לפיו הקשר יחזור לקבוצת נעוריו, בעוד הסלובקי יעשה את הדרך ההפוכה ויצטרף לאלופה. סאבו כבר הגיע לווסרמיל, איינבינדר יחליט בקרוב

תומר לוי
תומר לוי  12.09.18 - 13:21
תחילת כתבה

עוד כשמשה חוגג רכש את בית"ר ירושלים, העבר שלו כספונסר הפועל באר שבע והקשר הקרוב לאלונה ברקת גרמו להרבה תהיות בנוגע למערכת היחסים הצפויה בין המועדונים. כעת ואחרי המעבר של דודו גורש ושמואל שיימן לבית וגן, נראה שהקשר בין השתיים ממשיך להתחזק, כשעסקה נוספת תרקום עור וגידים בקרוב - דן איינבינדר תמורת אריק סאבו.

שתי הקבוצות הגיעו היום (רביעי) לסיכום על טרייד בין שני השחקנים. כפי שפרסמנו מוקדם יותר הבוקר, בבית"ר ירושלים מחפשים חיזוק נוסף למרכז השדה המאכזב שלהם ואיינבינדר, שנחשב לשחקן בית בירושלים וגדל במועדון, יכול להוות אופציה נהדרת עבור גיא לוזון. הירושלמים רוצים להחתימו על חוזה לשלוש שנים, אבל רק השחקן עצמו יכריע בסופו של דבר האם לקבל את ההצעה.

אם יחזור לבית"ר ירושלים, איינבינדר יחתום עונה אחת במדי הפועל באר שבע, במהלכה זכה עם הקבוצה באליפות השלישית ברציפות שלה וגם השתתף איתה בשלב הבתים של הליגה האירופית. חזרה לבית"ר ירושלים, אגב, תיחשב לקדנציה שלישית של איינבינדר בקבוצה מהבירה, כשבתווך הוא עבר גם בעירוני קרית שמונה ובמכבי תל אביב. בינתיים, סאבו הגיע לאצטדיון וסרמיל לקראת הצטרפותו האפשרית לב"ש.

ומה בנוגע ליוסי בניון ושחרורו ממכבי פתח תקווה? בבית"ר ירושלים מצפים מהקשר עצמו לפתור את הסוגייה מול אבי לוזון. עד עתה לא נרשמה התקדמות, אבל בבית"ר אופטימיים שכן תהיה התקדמות בקרוב. במועדון שללו כל אפשרות שישלמו כסף תמורת שחרור בניון ומצפים מהשחקן לפתור את הנושא מול האיש החזק של המלאבסים. אם פ"ת תרצה, בית"ר תשקול טרייד גם בעקבות העומס שמתחיל להיווצר בסגל.

ז'אורז'יניו, שמבוקש מאוד בהפועל תל אביב, עדיין לא חזר לישראל. הקשר אמור להגיע בימים הקרובים והכל תלוי במצב כשירות הברך שלו. כידוע, הברזילאי פצוע מאז חודש אפריל בעונה שעברה ולא מתאמן. הוא אמור לחזור לאימונים מלאים בשבוע הקרוב. ההערכה היא שהיא יוצע למכירה רק בחודש ינואר, אבל אם יהיה אפשר לרקום עסקה מול הפועל תל אביב, בית"ר תהיה מוכנה לוותר עליו.

הדפס