עמנואל אוליבר בואטנג קיים אימון בכורה

הגנאי החדש של הפועל ת"א הרשים. שינויים בהגנה לסכנין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.09.18 - 15:14
תחילת כתבה

הקשר הגנאי, עמנואל אוליבר בואטנג (21), שנחת אתמול (שלישי) בישראל, רשם היום אימון בכורה בהפועל תל אביב. למרות הדיווחים בגאנה שהקשר הגיע כדי לחתום, במועדון הבהירו שהוא קודם ינסה להרשים את הצוות המקצועי. לאתר ערוץ הספורט נודע כי השחקן הגיע ארצה במימון סוכנו, וכן עלויותיו נמוכות במובנים של שחקן זר בליגת העל. במועדון טענו היום כי השחקן הציג באימון יכולת טובה, אך החלטה תתקבל בעוד מספר ימים.

משימתו של קובי רפואה היא להחתים קשר עד תום מועד חלון ההעברות, כשבמקביל למבחנים של בואטנג נבחנות אופציות נוספות. כרגע יש לאדומים ארבעה זרים בלבד.

בד בבד, הקבוצה מתכוננת למשחק נגד בני סכנין ביום שבת, כאשר כבר ברור כי שני הבלמים, אוראל דגני ואדי גוטליב, צפויים לשוב למרכז ההגנה. דגני החלים מפציעה שמנעה ממנו לפתוח את העונה, כאשר משחקו האחרון היה בסוף חודש יולי. במשחק האימון נגד נס ציונה הוא שיחק כחצי שעה. גוטליב ספג כרטיס אדום בהפסד להפועל חדרה ונעדר בניצחון על הפועל חיפה. רז שלמה צפוי לשוב לספסל, כשרוג'ר ברנרדו יפתח בקישור האחורי. לפיכך ייאלץ המאמן לוותר על קשר נוסף.

לאחרונה הפועל תל אביב קיבלה בחזרה את המגן הימני עבדי פרחאת, שנכנס כמחליף נגד הפועל חיפה ונראה כי הוא מתאושש מהפציעה. הצוות המקצועי יכריע האם פרחאת או עידן כהן יפתחו נגד סכנין.

הדפס