מסתמן: מכבי חיפה תמשיך באותו הרכב גם מול פ"ת

פרד רוטן לא מתכנן שינויים ב-11 של הירוקים שפתחו במשחק נגד בני יהודה. רמי גרשון וסיידובה סומא בסגל, אופיר מזרחי לא. קלאוס ביקש להגיע להסדר באשר לנהיגה בשכרות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.09.18 - 10:00
תחילת כתבה

עם מאזן של 4 נקודות מתוך 9 אפשריות, מכבי חיפה יודעת שאיבוד נקודות במשחק מחר (שבת) מול מכבי פ"ת כבר יכניס את המועדון לעוד לחץ מיותר. המאמן פרד רוטן תרגל את אותו ההרכב שפתח במשחק מול בני יהודה, ונראה כי הוא לא מתכנן שינויים גם למשחק מול האקסים המיתולוגים אלישע לוי ויוסי בניון.

השינוי יהיה בסגל שיתלבש למשחק. מיכיל קראמר אמנם עדיין מורחק, אבל סיידובה סומא עבר בבקרה וייכלל בסגל לראשונה מאז שחתם. רמי גרשון אמנם כשיר, אבל נדמה ש-75 דקות טובות במשחק האימון מול הפועל טבריה מליגה א' לפני יום כיפור לא גרמו למאמן ההולנדי לשנות את עמדת המגן השמאלי או הבלם.

אופיר מזרחי עשוי שוב לא להיכלל בסגל אחרי שביקש לעזוב את המועדון. השחקנים העידו כי השחקן מפגין רצינות באימונים, ובסביבתו טענו כי יחכה לצ'אנס נוסף. אם זה לא יגיע, יבקש לעזוב בחלון ההעברות בחורף. "חייבים לנצח כדי ליהנות בחג ולחזור לצמרת הגבוהה לקראת המשך המאבקים", אמרו בחיפה.

סטפנוס אתניסיאדיס, שהגיע להסדר כספי מול המועדון וקיבל 200 אלף יורו תמורת עזיבה, עבר לג'אנינה היוונית. השחקן שאמור לעמוד בחודש הבא למשפט בישראל בעקבות נהיגה בשכרות, עבירה עליה נקנס מצד המועדון ורשיונו נשלל, הגיש בקשה להגיע להסדר כספי שיגרום לכך שלא ייפתח תיק פלילי נגדו.

הרכב משוער: גיא חיימוב, ארנסט מאבוקה, אליסון דוס סנטוס, אעיד חבשי, סאן מנחם, שלומי אזולאי, ג'ורג' מנדז'ק, סינטיהו סלליך, מוחמד עוואד, ניקיטה רוקביצה, שון ויסמן.

הדפס