תקציב ב"ש יעמוד על 82 מ' ש"ח, שכר השחקנים: 45 מ'

הטעויות שנעשו בקיץ הובילו לשיא חדש. ברקת תוציא 26.5 מיליון ש"ח מכיסה ומחלקת הסקאוטינג תורחב. בכר עשוי לפתוח עם 3 בלמים מול בני יהודה, סבע צפוי לעלות ב-11

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.09.18 - 07:15
תחילת כתבה

השינויים האחרונים שנעשו בהפועל באר שבע בשל הטעויות הרבות בבנייה ותכנון הסגל, הובילו לתקציב שיא של 82 מיליון שקלים שהוגש לבקרה התקציבית. מהתקציב שהוגש עולה ששכר השחקנים של האלופה גדל בשמונה מיליון ויעמוד העונה על 45 מיליון ש"ח, הגבוה בהיסטוריה שלה.

בעקבות ההדחה הכואבת מאירופה ולמרות השחרורים על פי ההערכות אלונה ברקת תצטרך להוציא מכיסה 26.5 מיליון שקלים העונה, ובעקבות הכישלון עם הזרים גם מחלקת הסקאוט של המועדון תורחב. "בעלים אחרים היו הולכים לשנה פיננסית. אלונה היא שונה", החמיאו.

מסיבת העיתונאים שנערכה אתמול ובה בין היתר נחשפה התנהלות קלוקלת מצד מקורבי בן שהר הובילה לשינוי בחשיבה. גורמים בב"ש ציינו שהגיעו לאנשי הקבוצה הודעות מגורמים בקרבה ראשונה לחלוץ שמבקרים את ההתנהלות וכעת יפעלו באירועים נקודתיים, יגיבו בזמן ולא יחכו שבועות מבלי לתת את גרסתם. "הפקנו לקחים", אמרו במועדון. החלוץ, אגב, יחזור לשחק כשכמובן זה תלוי ביכולתו המקצועית, ובשורות האלופה לא מתכוונים לעסוק בכל הדיבורים שמסביב.

עדן בן בסט ינסה להגביר את האימונים כדי להיות כשיר למשחק בשני מול בני יהודה, בעוד מרואן קבהא, שלא נכלל בסגל מול מ.ס אשדוד, החלים ויהיה ב-18. לואי טאהה לא כשיר וכך גם דור אלו שעדיין לא בכושר משחק. בכר עשוי להעלות מערך של שלושה בלמים ובמקרה כזה שיר צדק, חאתם אלחמיד וקבהא יפתחו במרכז ההגנה. מהסגל ייעדר בנוסף מתן אוחיון, שסובל מקרע וחאתם עבד אלחמיד עשוי להחליפו במרכז ההגנה.

דיא סבע, שערך אימון ראשון והתקבל בחום, מיועד לפתוח בהרכב כבר במשחק הקרוב. בכר שחוגג היום יום הולדת 39 מתלבט אם לפתוח עם נייג'ל האסלביינק בכנף או בשפיץ ואם להעניק קרדיט למיחאי קורהוט, שחזר לעניינים, בעקבות הפציעה של אורן ביטון ושחרורו של שמואל שיימן. 

הדפס