"אם הסגל היה נבנה קודם, היינו דורסים את כל הליגה"

תסכול בהפועל ב"ש אחרי ה-0:0 מול בני יהודה, אבל במועדון אופטימיים למרות שעדיין לא ניצחו: "מוקדם להספיד אותנו". ממן מאוכזב ממעמדו אחרי שלא שותף: "מי שטוב, ישחק"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.09.18 - 07:01
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע לא זוכרים אווירת תסכול כל כך גדולה כמו שניתן היה להרגיש בחדר ההלבשה של האלופה אחרי ה-0:0 המאכזב אמש (שני) מול בני יהודה בטרנר. מצד אחד, השחקנים והצוות המקצועי מעודדים מכמות המצבים שהקבוצה הגיעה אליה, אבל מצד שני האדומים מהנגב עדיין ללא ניצחון ליגה אחרי ארבעה מחזורים ולפתע המרחק ממכבי תל אביב עומד כבר על שבע נקודות.

"מוקדם להספיד אותנו", אמרו במועדון. "אם הקבוצה הזו הייתה נבנית ביוני, היום היינו דורסים את הליגה. השחקנים שהגיעו עדיין לא מחוברים, לא חדים ולא מכירים אחד את השני. אין הוקוס פוקוס". בהפועל באר שבע מקווים לנצח כבר במחזור הקרוב ביום שני הבא מול מכבי חיפה בסמי עופר ומשוכנעים שניצחון במעמד כזה, מול יריבה גדולה ולעיני איצטדיון מלא, יכול להוביל את הקבוצה לדרך חדשה. האוהדים, למרות פתיחת העונה הנוראית, לא עזבו את האצטדיון הביתי והודו לשחקנים בסיום המשחק.

ההחלטה לפתוח עם מיחאי קורהוט בעמדת המגן השמאלי התבררה כטעות, אבל בהיעדר מגן שמאלי אחר ואחרי ששמואל שיימן עבר לבית"ר ירושלים ואורן ביטון נפצע (בעצמו לא יודע אם היה יכול לשחק ללא ניתוח לאיחוי הרצועה הצולבת בברכו), הפועל באר שבע נותרה ללא אופציה בעמדה הזו. מול מכבי חיפה, ז'וליאן סטו עשוי לשחק כמגן שמאלי, אלא אם המאמן ברק בכר יבחר לפתוח במערך של שלושה בלמים.

מי שמאוכזב ממעמדו הוא חנן ממן, שכעס אתמול אחרי שהתחמם במשך דקות ארוכות ולא שותף ובכלל - ממן שותף רק פעם אחת בארבעת המשחקים הראשונים של העונה. "יש המון שחקנים טובים בחלק הקדמי וחנן הוא אחד מהם. מי שטוב ישחק ואין טעם לדוש בזה יותר מדי", אמרו בצוות המקצועי. לקראת המשחק הקרוב בחיפה עושה רושם שעדן בן בסט יחזור לסגל וייתכן שגם להרכב. לואי טאהא ימשיך להיעדר, בעוד דור אלו חזר לאימונים אבל עדיין לא בכושר משחק.

הדפס