עטר פגוע ממעמדו: "אפשר להבין את התסכול שלו"

החלוץ של מכבי ת"א ראה עוד משחק מהספסל, במועדון הדגישו כי הוא עוד יזכה לדקות רבות. "ההחלטות בעניינו נראות תמוהות", אמר אחד השחקנים. מחמאות לגולסה ואופואדו

תומר לוי
תומר לוי  21.10.18 - 07:21
תחילת כתבה

למרות שאתמול (שבת) מכבי ת"א ניצחה באופן משכנע מאוד את הפועל חדרה, לא הכל מתנהל על מי מנוחות במועדון הצהוב. הגזרה החמה היא סביב אלירן עטר, ששוב ישב 90 דקות על הספסל, והפעם אפילו לא קם להתחמם.

בקבוצה מדגישים כי כל ההחלטות בעניינו של עטר הן מקצועיות, וכי החלוץ עוד ישחק הרבה. המאמן ולדימיר איביץ' הבהיר כי לבעיטה של עטר בבקבוק המים לאחר הדרבי אין שום קשר לספסולו. "אפשר להבין אותו", אמרו שחקנים במועדון, "הוא היה השחקן הכי טוב שלנו עם גולים מכריעים בליגה האירופית, בגמר גביע הטוטו ובליגה. פתאום לא לפתוח וגם לא להתחמם בשני משחקים נראה תמוה".

ברקע נמצא עניין העונה האחרונה של עטר בקבוצה. החוזה יחודש אוטומטית רק עם עטר ישחק ב-70% מהמשחקים. מדובר בהסכם שגם עטר צריך לאשר אותו, מעין אופציה הדדית. בכל מקרה בינואר עטר יוכל לנהל מו"מ גם עם קבוצות אחרות. בקבוצה חילקו מחמאות לאייל גולסה וצ'יקו אופואדו. על הניגרי אמרו "הוא נכנס לכושר ומראה תוצאות. עושה רושם שהבאנו לכאן שחקן מצויין". בקבוצה מחמיאים גם למשחק ההגנה, כשאחרי שבעה מחזורים הקבוצה ספגה שלושה שערים בלבד ולא ספגה שלושה משחקי ליגה ברציפות.

"המטרה שלי היא להיות טוב ודומיננטי", סיפר גולסה, "לעזור לקבוצה גם בהתקפה וגם בהגנה. כמובן שכל גול זה בונוס, ברור שאני רוצה לכבוש ולבשל אבל המטרה שלי זה להיות טוב. אין ספק שיש שינוי העונה. אתה מרגיש רעננות מסוימת והחבר'ה יותר רעבים. זה היה משחק צמרת, לא משחק עונה. עם כל הכבוד, חדרה עשתה פתיחת עונה מצוינת ואני שמח שבאנו והוכחנו שאנחנו מכבי ת"א".

"כשדורשים ממך להיות יותר התקפי וגם נותנים לך את הביטחון שאתה יכול לעשות את זה, אוטומטית זה משליך למשחקים", הוסיף הקשר, "בשנים שהייתי עם ג'ורדי הייתי קצת יותר אחורי, ואי אפשר להשתולל ולרוץ לאן שרוצים במגרש, כרגע דורשים ממני להיות יותר התקפי וזה בא לידי ביטוי".

הדפס