"השחקנים חייבים לדעת להתמודד עם הלחץ"

רפואה שוקל לערוך שינויים. עגייב התחמם וחזר לספסל עצבני

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  21.10.18 - 07:20
תחילת כתבה

יאוש. כך אפשר להגדיר את התחושות בהפועל ת"א אחרי ה-0:0 מול בני יהודה אמש (שבת), תיקו מאופס רביעי ברציפות. בקבוצה מתקשים להסביר מהי הסיבה לבצורת השערים, כשבשבועות האחרונים הצוות המקצועי שם את הדגש באימונים על משחק ההתקפה וסיומות מול השער.

בסיום המשחק קובי רפואה לא שוחח עם השחקנים, כשגורמים בכירים במועדון הסתכלו דווקא על חצי הכוס המלאה ואמרו: "יש לנו הגנה מצוינת, ההגנה הכי טובה בארץ". בהפועל אמנם מתנחמים בכך שלא ספגו שער בארבעת המשחקים האחרונים, וכי קבוצות מתקשות להגיע למצבים מולם, אבל הדאגה לגבי שחקני ההתקפה היא גדולה וזה העניין העיקרי שמטריד את אנשי המועדון.

"אי אפשר להסביר את זה", אמרו במועדון. "פשוט לא הולך לנו מבחינה התקפית, ולא משנה כמה אנחנו עובדים על זה. משחקים כדורגל התקפי, מגיעים למצבים, אבל הכדור לא נכנס".

גורמים בקבוצה סיפרו כי הצוות המקצועי הרבה לשוחח עם שחקני ההתקפה, בעיקר עם השלישייה שקיבלה את הקרדיט - עומר דמארי, רועי זיקרי ואחמד עאבד, וניסה כמה שיותר להרגיע, לנטרל את הביקורות ולחזק אותם. המטרה הייתה להחדיר בהם ביטחון, אבל בכל זאת היה גורם שאמר: "השחקנים חייבים לדעת להתמודד עם הלחץ. הם בהפועל ת"א".

דמארי, שסבל מחבלה בברכו, התלונן כבר מהדקה ה-30 על כאבים ועל כן הוחלף. במועדון מאמינים כי יתאושש עד למשחק מול מכבי חיפה. רועי זיקרי ייעדר מול הירוקים בעקבות ההרחקה, כשקובי רפואה בכל מקרה שוקל לעשות שינויים בחלק הקדמי.

שי אליאס, שהוחלף במהלך המחצית השנייה, סבל מקלקול קיבה במהלך השבוע ועלה לשחק כשהוא לא במיטבו. השחקן הרגיש חולשה ושהוא לא יכול להמשיך, ועל כן ביקש לצאת.

כמו כן, אמיר עגייב, שהתחמם עם קאיו ובסופו של דבר לא נכנס למשחק, חזר לספסל עצבני מאד, עד כדי כך שאריק ינקו שישב לצידו והוא גם חברו הטוב, היה צריך לנחם אותו. גם דמארי הרגיע מעט את עגייב. הקשר מאוכזב ממעמדו במשחקים האחרונים, שכן הוא נע בין היציע והספסל וממעט לקבל דקות.

הדפס