גורש בספק לב"ש, ניצן צפוי לפתוח בבית"ר

השוער הוותיק סובל מכאבים במרפק. איינבינדר בתמונת ה-11

תומר לוי
תומר לוי  09.11.18 - 13:11
תחילת כתבה

סיר הלחץ נמשך בבית"ר ירושלים, למרות הניצחון על מכבי חיפה במחזור האחרון. 50 אוהדי הקבוצה הגיעו הבוקר (שישי) לאימון, זרקו שני חזיזים וצעקו לשחקנים: "להילחם למען הסמל, רק ניצחון בטדי ביום ראשון". המטרה שלהם הייתה להעיר את השחקנים מאחר והקבוצה השיגה בטדי עד עתה ניצחון בודד. דודו גורש סובל מכאבים במרפק וככל הנראה יחמיץ את ההתמודדות מול ב"ש. לפיכך, איתמר ניצן אמור לפתוח בין הקורות.

המשחק המרכזי ביום ראשון בין בית"ר ירושלים להפועל ב"ש ב-21:00 בערוץ 5SPORT

היום יוחלט באופן סופי אם דן איינבינדר יהיה כשיר לסגל, או שיישאר גם הפעם בחוץ בעקבות הפציעה ממנה סובל. בימים האחרונים הקשר מרגיש יותר טוב, והוא כרגע צפוי לפתוח.

ניר קלינגר ככל הנראה יחזור לשיטת קו הגנה של ארבעה שחקנים, כאשר מיקי סירושטיין אמור להמשיך לקבל קרדיט בקישור האחורי לאור ההצטיינות שלו במשחק האחרון, ודוד קלטינס יפתח כמגן ימני. באסיפה הטקטית שערך המאמן אתמול, בה הראה לשחקנים קטעים מהמשחק מול חיפה, אמר: "אנחנו נלמד לשחק בשתי שיטות, גם עם שלושה בלמים וגם בקו הגנה רגיל. נהיה חייבים ליישם את שתי השיטות".

ארון אולנארה עובד בתקופה האחרונה עם תזונאית על מנת להפחית טיפה במשקלו, בעיקר כתוצאה מכך שלא התאמן באופן סדיר פרק זמן ממושך. בקבוצה ציינו שדווקא מבחינת אחוזי השומן שלו הוא נמצא בנורמה, והתרשמו. הוא בכל מקרה יפתח במשחק הקרוב, כאשר ההתלבטות בהרכב בחולייה הקדמית היא בין ערן לוי לאור אינברום. גם מאור בוזגלו בתמונה, אך דווקא צפוי להמתין על הספסל.

כמו כן, כ-15 אלף איש הבטיחו את השתתפותם במשחק ביום ראשון מול הפועל ב"ש. לאוהדי האלופה נמכרו כרגע 1,500 כרטיסים, ובנוסף במכירה המוקדמת של בית"ר נמכרו 4,000 כרטיסים. עניין המכירה המוקדמת תופס תאוצה במועדון מהבירה, וזה משהו שמתכוונים להמשיך לעשות גם במשחקים הבאים, שכן זה מראה על תוצאה חיובית.

הרכב משוער: איתמר ניצן, דוד קלטינס, טל כחילה, טל בן חיים, שמואל שיימן, מיקי סירושטיין, דן איינבינדר, אופיר קריאף, עידן ורד, ערן לוי (אור אינברום), ארון אולנארה.

הדפס