חיפה תארח משחק בלי קהל בפתיחת 11/12

מכבי חיפה בלחץ? הבלם לא מפחד ממשחק העונה: "כבר ידענו לצאת ממצבים קשים. נבוא נחושים מול הפועל ת"א, זה הקלאסיקו של ישראל. בשבת נראה מי עדיפה. זה המאני טיים, מאמין שאנחנו מסוגלים"

תומר לוי
תומר לוי  27.04.11 - 16:43
תחילת כתבה

שלושה ימים לפני משחק העונה מול הפועל תל אביב, שעשוי להכריע את גורל האליפות, מדד הלחץ במכבי חיפה במגמת עלייה. הירוקים איבדו במחזור הקודם את המקום הראשון, בעיתוי הגרוע ביותר מבחינתם.

שישה שופטים ינהלו את משחק העונה, וגם: פורסמה חלוקת היציעים לחצי גמר הגביע

בתוך כך, מכבי חיפה נענשה היום בבית הדין בגין השלכת חפצים של אוהדיה במשחק מול מכבי נתניה. הירוקים ספגו עונש של אירוח משחק אחד ללא קהל. על פי בקשת תובע ההתאחדות, שלום אבן עזרא, העונש יבוצע רק בתחילת העונה הבאה, קרי 2011/12. כצפוי, החדשות על העונש לא התקבלו בצורה יפה בכרמל. "לא יכול להיות שנקבל משחק ללא קהל על טרופית. יש גבול לכמה שאפשר לפגוע בנו", אמרו במועדון.

הדאבליסטית תגיע לקרית אליעזר עם יתרון של נקודה בפסגה, כאשר הפסד ביתי של אלישע לוי ושחקניו יסתום כנראה את הגולל על השאיפות לגזול את התואר מהיריבה האדומה. בלם מכבי חיפה, אריק בנאדו, ערך היום (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת המפגש הקריטי מול הפועל.

"כבר ידענו בעבר לצאת ממצבים קשים ולנצח במשחקים קשים", אמר בנאדו, "מה שקרה מול נתניה יכולים לקרות במשחקים כאלה, ולצערי זה קרה לנו. זה המאני טיים ואנחנו צריכים לבוא כולם ולהראות מה אנחנו שווים".

"זה היה קיץ קשה למועדון", התייחס הבלם להלם של אובדן האליפות בעונה שעברה, "מה שישכיח את מה שקרה זה רק אליפות העונה. הפועל קבוצה טובה, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו ומאמינים שזה יסתיים לטובתנו. מול נתניה היתה תקלה, ננסה לשים הכל בצד. יש לנו שחקנים מוכשרים. אמנם לא עם ניסיון במאבקי אליפות, אבל מספיק חכמים כדי להתמודד עם זה".

"זה המיני סופר קלאסיקו של ישראל", הקביל בנאדו את משחק העונה לקרב הגדול הנוסף, הערב בחצי גמר ליגת האלופות, "נראה בשבת מה עדיפה. אם נדע לעמוד נכון נעצור לא רק את טוטו תמוז ובן שהר אלא גם את כל השאר. אני מאמין שאנחנו מסוגלים, נחכה לשבת ונראה. אין הרבה זמן להתאושש, אנחנו יודעים מה צריך לעשות. אנחנו משחקים בבית שלנו ואני מקווה שהקהל יתמוך בנו".

קשר מכבי חיפה, עידן ורד, לא התאמן היום עם הקבוצה בשל פציעה, אך צפוי להיות כשיר למשחק העונה ביום שבת בקריית אליעזר.

הדפס