טיאגו נפצע, לא יגיע למשחק מול ישראל

הקשר הספרדי נפגע בקרסול במשחק נגד אלבניה. לופטגי: "נשחק בצורה ספורטיבית"

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.10.17 - 16:40
תחילת כתבה

אחרי דויד סילבה וג'רארד פיקה, כוכב ספרדי נוסף לא יגיע להתמודדות מול ישראל. טיאגו אלקנטרה, שכבש את השער השלישי, נפצע בקרסולו ב-0:3 על אלבניה ויישאר במולדתו על מנת לקבל טיפול.

נבחרת ספרד הבטיחה כבר אתמול (שבת) את העלייה למונדיאל, אחרי שניצחה 0:3 את אלבניה, ונהנתה מתיקו של איטליה עם מקדוניה. מלבד הניצחון והעלייה לשלב הבא, את מירב תשומת הלב תפס ג'רארד פיקה, שספג שריקות בוז מהקהל.

"הקהל היה מצוין", אמר מאמן הלה רוחה, ז'ולן לופטגי, והסתייג, "היו קצת שריקות בוז, אבל אני מתמקד בדברים החיוביים גם ברמת הכדורגל וגם ברמת המדינה. אם תסתכלו על תמונה יפה ותתמקדו בנקודת אבק קטנה, אתם תאבדו פרספקטיבה".

על המשחק עצמו אמר: "שיחקנו מאוד טוב בחצי שעה הראשונה, אבל אחרי זה איבדנו שליטה. ציפינו שאלבניה תקשה, וכך היה". בעוד יומיים תגיע ספרד למשחק לפרוטוקול בלבד בטדי, המאמן לא רואה זאת כך: "היום ננוח ואחרי זה אנחנו טסים לישראל כדי לשחק ולהיות תחרותיים".

לצד השמחה על ההעפלה לרוסיה, בספרד גם התלהבו מהשער השני של הנבחרת, אותו כבש איסקו, שהיה פשוט תענוג של קבוצתיות. במהלך שהוביל לשער נמסר הכדור 18 פעמים ועבר בין 10 שחקנים (רק ג'ורדי אלבה לא נגע), במשך 51 שניות, שהסתיימו בשער.

ממה שנראה כחלק מתמיכה בחברו, פיקה, סרחיו ראמוס (יריבו המר של הבלם כבר שנים בליגה), העלה תמונה לרשת החברתית, בה כתב: "כדורגל, אחדות, מחוייבות ונבחרת".

הדפס