מסצ'ראנו יפרוש מנבחרת ארגנטינה אחרי המונדיאל

הבלם/קשר קיבל החלטה ורמז שהוא עשוי לעזוב את בארסה בקיץ: "נראה מה יהיה בסוף העונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.17 - 00:19
תחילת כתבה

המשחק האחרון של חאבייר מסצ'ראנו בנבחרת ארגנטינה יכול להיות זה שבו הוא יזכה בגביע העולם. קפטן האלביסלסטה לשעבר, שרמז כי יפרוש מהנבחרת אחרי המונדיאל, חזר על דבריו הערב (חמישי) במהלך ראיון לתקשורת הארגנטינית: "התקופה שלי בנבחרת תסתיים ברוסיה, אם אהיה שם. זו ההחלטה של המאמן האם אהיה בגביע העולם, ובחודשים הקרובים אתכונן כדי להיות מוכן לטורניר".

מסצ'ראנו הוסיף על המונדיאל: "יש לנו הרבה מה להפסיד ברוסיה ומעט להרוויח". על חורחה סמפאולי שהגיע לנבחרת ארגנטינה במהלך קמפיין המוקדמות, אמר "אל חפסיטו": "הוא נקלע למצב שבו הוא היה צריך לפתור דברים באופן מיידי וזה קשה מאוד להגיע למצב שרואים על הדשא את הקבוצה שהוא רוצה".

ארגנטינה העפילה למונדיאל רק במחזור האחרון אחרי שהפכה פיגור מוקדם לניצחון 1:3 על אקוואדור משלושער של ליאו מסי. "היינו טובים יותר ב-4 המשחקים האחרונים, אבל היינו צריכים לתרגם את זה לתוצאות", אמר מסצ'ראנו.

ומה עם עתידו של מסצ'ראנו בברצלונה? הבלם/קשר בן ה-33 קיבל רק 450 דקות מתחילת העונה - הכי מעט מאז הגיע לקאמפ-נואו ב-11 המשחקים הראשונים פרט לעונת הבכורה שלו (428). מסצ'ראנו שאיבד את מקומו בהרכב לסמואל אומטיטי, חתום בבארסה עד 2019, אז יהיה בן 35. בראיון, הוא רמז שהוא עשוי לעזוב עוד לפני תום חוזהו: "לא דיברתי עם אף אחד בברצלונה על עתידי, אני אראה מה קורה בתום העונה".

הדפס