ממוסקבה עד מוסקבה: לוח משחקי המונדיאל

החגיגה מתחילה ב-14.6 ומסתיימת בגמר הגדול ב-15.7

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.17 - 17:58

תגיות: לוח המשחקים

תחילת כתבה

מריחים מונדיאל. אז הערב (שישי) קיבלנו טעימה למה שמחכה לנו בעוד חצי שנה ברוסיה. הגרלת שלב הבתים הביאה איתה המון מפגשים מרתקים ופיקנטיים, ועוררה את התיאבון לקראת האירוע המרכזי בכדורגל העולמי. אז מי תפגוש את מי ומתי? לוח הזמנים המלא לפניכם.

  • פורטוגל עם ספרד, בלגיה עם אנגליה. להגרלת הבתים המלאה
        רוסיה מול ערב הסעודית במשחק הפתיחה. לחצו ללוח המשחקים
  • הצביעו בסקר: איזה נבחרות יעלו לשמינית הגמר?
  • הטוב עוד לפנינו: המפגשים הגדולים בשלב הנוקאאוט
  • כל התגובות והציוצים על הגרלת שלב הבתים
  • בית 1: רוסיה, מצרים, אורווגאי, ערב הסעודית
    בית 2: פורטוגל, ספרד, מרוקו, איראן
    בית 3: צרפת, פרו, דנמרק, אוסטרליה
    בית 4: ארגנטינה, איסלנד, קרואטיה, ניגריה
    בית 5: ברזיל, שוויץ, קוסטה ריקה, סרביה
    בית 6: גרמניה, מקסיקו, שבדיה, דרום קוריאה
    בית 7: בלגיה, טוניסיה, אנגליה, פנמה
    בית 8 פולין, קולומביה, סנגל ויפן

    שלב הבתים
    14.6: רוסיה – ערב הסעודית (17:00, לוז'ניקי, מוסקבה)

    15.6: מצרים – אורוגוואי (14:00, יקטרינבורג)
    15.6  מרוקו - איראן (17:00, סנט פטרסבורג)
    15.6: פורטוגל – ספרד (20:00, סוצ'י)

    16.6: צרפת – אוסטרליה (12:00, קאזאן)
    16:6  ארגנטינה – איסלנד (15:00, אוקטריטי, מוסקבה)
    16.6: פרו – דנמרק (18:00, וולגוגרד)
    16.6: קרואטיה – ניגריה (21:00, קלינינגרד)

    17.6: קוסטה ריקה – סרביה (14:00, סמארה)
    17.6: גרמניה – מקסיקו (17:00, לוז'ניקי, מוסקבה)
    17.6: ברזיל – שווייץ (20:00, רוסטוב)

    18.6: שבדיה – דרום קוריאה (14:00, נובגורוד)
    18.6: בלגיה – פנמה (17:00, סוצ'י)
    18.6: טוניסיה – אנגליה (20:00, וולגוגרד)

    19.6: פולין – סנגל (14:00, אוקטריטי, מוסקבה)
    19.6: קולומביה – יפן (17:00, וולגוגרד)
    19.6: רוסיה – מצרים (20:00, סנט פטרסבורג)

    20.6: פורטוגל – מרוקו (14:00, לוז'ניקי, מוסקבה)
    20.6: אורוגוואי – ערב הסעודית (17:00, רוסטוב)
    20.6: איראן – ספרד (20:00, קאזאן)

    21.6: צרפת – פרו (14:00, יקטרינבורג)
    21.6: דנמרק – אוסטרליה (17:00, סמארה)
    21.6: ארגנטינה – קרואטיה (20:00, ניז'ני)

    22.6: ברזיל – קוסטה ריקה (14:00, סנט פטרסבורג)
    22.6: ניגריה – איסלנד (17:00, וולגוראד)
    22.6: סרביה – שווייץ (20:00, קלינינגרד)

    23.6: בלגיה – טוניסיה (14:00, אוקטריטי, מוסקבה)
    23.6: גרמניה – שבדיה (17:00, סוצ'י)
    23.6: דרום קוריאה – מקסיקו (20:00, רוסטוב)

    24.6: אנגליה – פנמה (14:00, ניז'ני)
    24.6: יפן – סנגל (17:00, יקטרינבורג)
    24.6: פולין – קולומביה (20:00, קאזאן)

    25.6: ערב הסעודית – מצרים (16:00, וולגוגרד)
    25.6: אורוגוואי – רוסיה (16:00, סמארה)
    25.6: איראן – פורטוגל (20:00, סראנסק)
    25.6: ספרד- מרוקו (20:00, קלינינגרד)

    26.6: דנמרק – צרפת (16:00, לוז'ניקי, מוסקבה)
    26.6: אוסטרליה – פרו (16:00, סוצ'י)
    26.6: ניגריה – ארגנטינה (20:00, סנט פטרסבורג)
    26.6: איסלנד – קרואטיה (20:00, רוסטוב)

    27.6: דרום קוריאה – גרמניה (16:00, קאזאן)
    27.6: מקסיקו – שבדיה (16:00, יקטרינבורג)
    27.6: סרביה – ברזיל (20:00, אוקטריטי, מוסקבה)
    27.6: שווייץ – קוסטה ריקה (20:00, ניז'ני)

    28.6: יפן – פולין (16:00, וולגוראד)
    28.6: סנגל – קולומביה (16:00, סמארה)
    28.6: אנגליה – בלגיה (20:00, קלינינגרד)
    28.6: פנמה – טוניסיה (20:00, סראנסק)

    שמינית גמר
    30.6: מנצחת בית 3 – סגנית בית 4 (16:00, קאזאן) 49
    30.6: מנצחת בית 1– סגנית בית 2 (20:00, סוצ'י) 50

    1.7: מנצחת בית 2– סגנית בית 1 (16:00, לוז'ניקי, מוסקבה) 53
    1.7: מנצחת בית 4 – סגנית בית 3 (20:00, ניז'ני) 54

    2.7: מנצחת בית 5 – סגנית בית 6 (16:00, סמארה) 51
    2.7: מנצחת בית 7 – סגנית בית 8 (20:00, רוסטוב) 52

    3.7: מנצחת בית 6 - סגנית בית 5 (16:00, סנט פטרסבורג) 55
    3.7: מנצחת בית 8– סגנית בית 7 (20:00, אוקטריטי מוסקבה) 56

    רבע גמר
    6.7: מנצחת 49 – מנצחת 50 (16:00, ניז'ני) 57
    6.7: מנצחת 53 – מנצחת 54 (20:00, קאזאן) 58

    7.7: מנצחת 55 – מנצחת 56 (16:00, סמארה) 59
    7.7: מנצחת 51 – מנצחת 52 (20:00, סוצ'י) 60

    חצי גמר
    10.7: מנצחת 57 – מנצחת 58 (20:00, סנט פטרסבורג) 61

    11.7: מנצחת 59 – מנצחת 60 (20:00, לוז'ניקי, מוסקבה) 62

    גמר
    15.7: מנצחת 61 – מנצחת 62 (17:00, לוז'ניקי, מוסקבה)

    הדפס >