קורמייה ניצח את ג'ונסון ושמר על תוארו ב-UFC

הכניע את היריב שלו כבר בסיבוב השני בקרב במשקל קל. מחלוקת סביב ניצחונו של מוסאסי על וויידמן במשקל בינוני

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.04.17 - 09:05
תחילת כתבה

אחרי למעלה משני עשורים, האירוע המרכזי ב-UFC חזר לבאפלו בניו יורק וקיים בגדול את כל מה שהבטיח. דניאל קורמייה ניצח את אנתוני ג'ונסון והגן על תוארו כאלוף במשקל קל. השניים נפגשו בפעם השניה בסך הכל ובדיוק כמו במפגש הראשון, גם הפעם ידו של קורמייה הייתה על העליונה.

17,110 צופים הגיעו לאולם בבאפלו, שאירח את תחרות ה-UFC לראשונה מאז 1995, וראו תצוגת תכלית מצד קורמייה. הלוחם האמריקאי השתלט מהר מאוד על בן ארצו ג'ונסון והצליח להכניע אותו עם ניצחון בסיבוב השני בזכות הכנעה מרשימה.

קרב מסקרן נוסף הפגיש את אלוף העולם בעבר למשקל בינוני, כריס וויידמן, וגג'ארד מוסאסי, שהשיג ניצחון מוחץ בסיבוב השני ואחרי 3 דקות ו-13 שניות בלבד של קרב. מוסאסי ניטרל את וויידמן אחרי שתפס את הראש שלו עם שתי הברכיים ולמעשה הביא להכנעתו. תחילה, השופט היה בטוח שויידמן נמצא עם שתי ידיים על הקרקע, מה שהיה גורם לתפיסת הראש שלו עם שתי ברכיים להפוך ללא חוקית, אבל אחרי צפייה בהילוכים החוזרים מוסאסי הבטיח את הניצחון שלו.

"הייתי בטוח שאני בדרך לנצח כי תפיסת הראש עם הברכיים הייתה לא חוקית", אמר כריס וויידמן המאוכזב בסיום. "אחר כך השופט ראה את ההילוך החוזר והחליט שהתפיסה הזו הייתה חוקית. זה היה מצב מוזר ומפחיד. אמרו לי שיש לי עוד 5 דקות ואחר כך כבר הסבירו שהתפיסה עם הברכיים חוקית". גם הקהל המקומי תמך בוויידמן וקרא בוז אחרי ההכרזה על הניצחון של מוסאסי.

הדפס