זהבי האריך חוזה בגוואנגז'ו. ירוויח 10 מיליון דולר לעונה

החלוץ חתם לשלוש שנים נוספות, קיבל שדרוג לשכר הבסיס ויזכה בבונוס בסך מיליון דולר אם יסיים את העונה הקרובה כמלך השערים. השחקן דחה הצעה מפתה מקבוצתו של סוזה

דור בלך  26.02.18 - 09:02
תחילת כתבה

אחרי חודשים ארוכים של שמועות, ערן זהבי האריך חוזה בגוואנגז'ו בשלוש שנים נוספות ושם קץ לחרושת הספקולציות לגבי עתידו. השחקן הודיע על החתימה בפוסט באינסטגרם וכתב: "שמח להודיע לכם שחתמתי על חוזה חדש ל-3 שנים נוספות במועדון שלי, מודה לכולם על האמון והתמיכה מהרגע הראשון , אנחנו ממש לפני פתיחת העונה החדשה בתקווה שהיא תהיה יותר טובה מהעונה הקודמת שיהיה בהצלחה ותזכרו עבודה קשה תמיד משתלמת בסוף...הגיע הזמן להתחיל הכל מההתחלה".

החוזה לשלוש שנים לא כולל אופציות יציאה או הארכה לאף אחד מהצדדים. זהבי ירוויח שכר של 10 מיליון דולר לעונה ובנוסף יקבל בונוס בסך מיליון דולר אם יזכה בתואר מלך השערים של הליגה הסינית, כפי שעשה בעונה שעברה עם 27 כיבושים. מיליון דולר נוספים ישלשל זהבי לכיסו במקרה של זכייה באליפות, מחצית מהסכום במקרה של העפלה לליגת האלופות של אסיה.

בדומה לחוזה הקודם, הישראלי גם יקבל בונוס של 30 אלף דולר על כל שער שיכבוש. זהבי גם דחה הצעה בסך 15 מיליון דולר לעונה מטיאנג'ין קוואנג'יאן, קבוצתו של פאולו סוזה, אם כי בכל מקרה גוואנגז'ו לא הסכימה לשחרר אותו.

בשבועות האחרונים, שהו לצידו בסין סוכנו רונן קצב ורו"ח גדי סולומוביץ'. קצב העלה פוסט וכתב: "עבודה קשה נחישות ואמונה בדרך שמשולבת עם הצלחה תמיד משתלמת! שמחים להודיע שערן זהבי חתם חוזה משודרג לשלוש שנים נוספות". זהבי וגוואנגז'ו R&F יפתחו את העונה ביום שישי הקרוב בדרבי מול גוואנגז'ו אברגרנדה.

עבודה קשה נחישות ואמונה בדרך שמשולבת עם הצלחה תמיד משתלמת! שמחים להודיע שערן זהבי חתם חוזה משודרג לשלוש שנים נוספות ב R&F. אחרי פניות ונסיונות לרכישה מקבוצות נוספות בסין החליטו ב R&F לדחות כל ניסיון רכישה ובמקביל שדרגו לערן את החוזה ואף האריכו אותו. מחכים בקוצר רוח לצאת לדרך לעונה חדשה עם דרבי ביום שישי בתקווה לשנה לא פחות מענינת ומוצלחת מהקודמת לה. שיהיה בהצלחה לערן ! אני גאה בך מאוד ונהנה מכל רגע שאני מלווה אותך בדרכך . היה חודש מרתק בסין עם הרבה חוויות חדשות ומקומות מיוחדים שאנצור לעולם. ותודה לכולם על הפרגונים והאהדה. מערכים מאוד

A post shared by Ronen Katzav (@ronenkatzav) on

הדפס