צפו: סיכום אירוע השקת פיפא 18

סבע ,פלקושצ'נקו, ברק בדש, מיכאלשווילי ועוד רבים השתתפו

מתן בן ישי  01.10.17 - 15:37
תחילת כתבהסוף סוף זה כאן. שבוע שעבר התרחש בדיזינגוף סנטר בתל אביב אירוע השקת פיפ"א 18, משחק הווידאו הפופולארי ערך את הבכורה הרשמית, כשהראשונים לנסות את הגרסה החדשה היו כדורגלני ליגת העל, ביניהם חנן ממן מהפועל חיפה, אייל גולסה ממכבי ת"א, דן איינבינדר מהפועל ב"ש, דיא סבע וברק בדש ממכבי נתניה ועמרי גלזר ממכבי חיפה בנוסף לסלבריטאים כמו שלום מיכאלשווילי ודני רופ, ואפילו אלוף הארץ בדימוס, יוסי רובין.

במשחק המרכזי באירוע הנוצץ, אייל גולסה וחנן ממן ניצחו בקלות את ברק בדש ודן איינבינדר. "שיחקנו מול שחקנים שלא ברמה שלנו וזכינו", השוויץ גולסה. "האמת שאני לא משחק הרבה בפיפ"א, במיוחד אחרי שנולדה הילדה השניה שלי, אבל כנראה שיש לי את זה".

"היה לנו רק משחק אחד ולא ראינו את יתר המתחרים, אז אולי היו טובים יותר מאיתנו", הוסיף קשר מכבי ת"א. חנן ממן השתעשע: "היה קל מדי. היריבים שלנו אפילו לא קשורים לענף, אסור להם להחזיק שלט".

בהמשך, השחקנים שלום מיכאלשווילי וגיא אריאלי ניצחו את שוער מכבי חיפה עמרי גלזר והשחקן דן מירושניקוב, כשגם דיא סבע ומקסים פלקושצ'נקו הרשימו אחרי שגברו על דור פרץ ממכבי ת"א והחזאי דני רופ.

דיא סבע ומקסים פלקושצ'נקו ניצחו את דור פרץ ודני רופכ. סבע: "זה היה ניצחון גדול שלנו, אם כי נתנו להם להבקיע בסוף", צחק סבע בסיום. פלקושצ'נקו הוסיף: "רצינו להשתעשע ולא להשפיל את היריבים כי בכל זאת מדובר בחברים טובים שלנו. אצטרך להודיע לצוות המקצועי שלא אגיע לאימונים בתקופה הקרובה כי אשקיע את הזמן בפיפ"א.

המשחק האחרון לערב ניצח אלוף הארץ בדימוס, יוסי רובין, 3-1,  את השחקן מיכאל מיכאלשווילי. יוסי, שייצג את ישראל בדרום קוריאה בעבר, והיה חתום בקבוצות מקצועיות, החמיא לשלום על כישורי המשחק שלו, וגם הזמין אותו להתחרות מולו פעם נוספת.
בנוסף, התקיים במקום טורניר הגמר של oLeague, ליגת הפלייסטיישן הרשמית של ישראל, בפיפ"א 17. זהו היה הטורניר האחרון שמסכם את המשחק השנה, לפניי שטורניר "הדרך אל FIFA 18" ייפתח. המשחק התרחש בין אופק מחלב לליאור בן שושון, והיה שווה, עם עדיפות קלה לאופק. לאחר התקפות מצד לצד, תואר "אלוף הארץ בפיפ"א 17" ניתן לאופק, שלקח מקום ראשון וניצח את ליאור, 1-0, וזכה לקחת איתו הביתה עותק של FIFA 18.
הדפס