חן עזרא סיכם לארבע שנים במכבי חיפה

סוף לסאגה. הקשר, שסירב להאריך את חוזהו במכבי נתניה, יקבל שדרוג של 10 אחוזים בכל עונה חדשה. הירוקים ישלמו 850 אלף יורו לקבוצתו הקודמת, החתימה תתבצע כששחר יחזור לארץ. ירוויח 160 אלף דולרים

תומר לוי
תומר לוי  17.06.12 - 13:05
תחילת כתבה

הסאגה סביב המלפפון החם ביותר של הקיץ הגיעה סוף סוף לסיומה. חן עזרא סיכם הבוקר (ראשון) את תנאיו לארבע שנים במכבי חיפה. הקשר, שסרב להאריך את חוזהו במכבי נתניה, ירוויח 160 אלף דולרים בעונתו הראשונה בקרית אליעזר ויקבל שדרוג של 10 אחוזים בשכרו בכל עונה חדשה.

מכבי חיפה תעביר 850 אלף יורו לנתניה עבור 75 אחוזים מכרטיסו, כאשר 25 האחוזים הנותרים יישארו בידיו של עזרא שיקבל כ-300 אלף יורו. החתימה הרשמית על החוזה תתבצע כשנשיא המועדון יעקב שחר יחזור לישראל מחופשה, כאשר הצפי הוא שזה יקרה עד יום שלישי הקרוב. הבעלים הוא זה שאמור לאשר סופית את הסכום הסופי שישולם תמורת הקשר.

כמו כן, אל מכבי חיפה הגיע מכתב מקלן המביעה עניין בהשאלתו של טאלב טוואטחה. הקבוצה, שירדה העונה לליגת המשנה בגרמניה, בודקת אפשרות לצרף לשורותיה את המגן הצעיר במסגרת עסקת השאלה לעונה עם אופציה לרכישת הכרטיס בסיומה.

תמיר כהן עשוי לא להמשיך במועדון. בחיפה יתנו לקשר להתאושש מהפציעה, אבל אם לא ייראו שיפור מהעונה החולפת עשויים לחתוך אותו או לנסות למצוא לו קבוצה אחרת, אפשרות שנראית כרגע קלושה. אלקי לרנקה מעוניינת בשירותיו וכמובן שאם תעמוד בתנאים שדורשים הירוקים, השחקן יועבר לקבוצה הקפריסאית.

 

הדפס