דני בונדר חתם לשלוש עונות בנובוגורוד

המגן, שעזב את מחזיקת הגביע הפועל תל אביב, יצטרף לקבוצה הרוסית וירוויח 450 אלף יורו: "קוראים לי שם דימה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.05.11 - 11:28
בונדר, ישראלי שלישי ברוסיה (ניר בוקסנבאום)
בונדר, ישראלי שלישי ברוסיה (ניר בוקסנבאום)
תחילת כתבהעכשיו זה רשמי: דני בונדר עזב את הפועל תל אביב וחתם לשלוש העונות הקרובות במדי וולגה נובוגורוד, העולה החדשה לליגה הרוסית המדורגת במקום ה-13 בטבלה. הוא צפוי להשתכר ברוסיה 450 אלף יורו.

בשישי הודיעה וולגה כי הגיעה לסיכום עם בונדר, שנולד ברוסיה ועלה לישראל בגיל 3. לאחר החתימה הפך בונדר לישראלי השלישי בליגה הרוסית, אחרי ביבראס נאתכו המשחק ברובין קאזאן וזאב חיימוביץ' בטרק גרוזני. בונדר יוכל לפתוח רשמית בקדנציה שלו בקבוצה רק ב-1 באוגוסט, עם פתיחת חלון ההעברות.

"וולגה תנסה להוציא לי דרכון רוסי, הבנתי שזה אפשרי. בישראל קוראים לי דני וברוסיה דימה", סיפר בונדר בראיון לאתר הרשמי של נובוגורוד. "היו לי הצעות ממספר קבוצות ברוסיה, אבל הבנתי שוולגה זה מקום מצוין להתחיל את הקריירה שלי פה".

"הדבר החשוב ביותר הוא שהליגה הרוסית חזקה בהרבה מהליגה בישראל", ניתח המגן. "בישראל הפועל ועוד קבוצה אחת נחשבות לחזקות ואני מאוד רוצה לשחק מול קבוצות חזקות, וברוסיה יש הרבה כאלה".

"ביבראס נאתכו הוא החבר הכי טוב שלי", גילה בונדר. "גרנו יחד, אנחנו מדברים כל יום והוא סיפר לי שהכדורגל הרוסי מהיר וקשה יותר. הוא החמיא מאוד לליגה הזאת ולכן אני חושב שעשיתי צעד נכון".

הדפס