ספורט 5 4K
21:00 ליגת האלופות: לקראת המשחק אינטר - דורטמונד
23:59 אולפן ליגת האלופות
5_STARS
18:00 ATP: באזל, סיבוב 2 - משחק אחד
19:55 ליגת האלופות: לייפציג - זניט, שלב הבתים - מחזור 3
22:00 ליגת האלופות: גנק - ליברפול, שלב הבתים - מחזור 3
23:59 אולפן ליגת האלופות
ספורט 5
16:00 מגרש פתוח
17:00 מסע"ת: מכבי ת"א בכדורסל
18:00 מסע"ת: מנהלת הליגה בכדורסל לנשים
19:00 חדשות הספורט: מהדורת הערב
19:25 אולפן ליגת האלופות
19:55 ליגת האלופות: אייאקס - צ'לסי, שלב הבתים - מחזור 3
22:00 ליגת האלופות: סלביה פראג - ברצלונה, שלב הבתים - מחזור 3
23:59 אולפן ליגת האלופות
02:30 NBA: פילדלפיה - בוסטון
ספורט 5+
14:55 ליגת האלופות לנוער בכדורגל: אייאקס - צ'לסי, שלב הבתים - מחזור 3
19:15 ליגת האלופות בכדורסל: הפועל ירושלים - א.א.ק אתונה, שלב הבתים - מחזור 2
21:30 אולפן ליגת האלופות
22:00 ליגת האלופות: אינטר - דורטמונד, שלב הבתים - מחזור 3
23:59 אולפן ליגת האלופות
03:00 ליגת הבייסבול האמריקאית: יוסטון - וושינגטון, WORLD SERIES - משחק 2
ספורט 5 Live
16:00 ATP: באזל, סיבוב 2 - משחק אחד
18:45 מוקדמות אליפות אירופה בכדוריד: ישראל - פינלנד
21:30 אולפן ליגת האלופות
22:00 ליגת האלופות: ערוץ הקיבוץ, שלב הבתים - מחזור 3
23:59 אולפן ליגת האלופות
04:00 NBA: יוטה - אוקלהומה
ספורט 5 Gold
18:30 ATP: וינה, סיבוב 2 - משחק אחד
20:00 ATP: באזל, סיבוב 2 - משחק אחד
22:00 ליגת האלופות: זלצבורג - נאפולי, שלב הבתים - מחזור 3
23:59 אולפן ליגת האלופות
רדיו ספורט 5
16:00 מגרש פתוח
17:00 מסע"ת: מכבי ת"א בכדורסל
18:00 מסע"ת: מנהלת הליגה בכדורסל לנשים
19:00 חדשות הספורט: מהדורת הערב
19:15 ליגת האלופות בכדורסל: הפועל ירושלים - א.א.ק אתונה, שלב הבתים - מחזור 2
21:30 אולפן ליגת האלופות
22:00 ליגת האלופות: סלביה פראג - ברצלונה, שלב הבתים - מחזור 3
23:59 אולפן ליגת האלופות
ספורט מובייל
16:00 מגרש פתוח
17:00 מסע"ת: מכבי ת"א בכדורסל
18:00 מסע"ת: מנהלת הליגה בכדורסל לנשים
19:00 חדשות הספורט: מהדורת הערב
19:25 אולפן ליגת האלופות
19:55 ליגת האלופות: אייאקס - צ'לסי, שלב הבתים - מחזור 3
22:00 ליגת האלופות: סלביה פראג - ברצלונה, שלב הבתים - מחזור 3
02:30 NBA: פילדלפיה - בוסטון
אתר ערוץ הספורט
17:00 מסע"ת: מכבי ת"א בכדורסל
18:00 מסע"ת: מנהלת הליגה בכדורסל לנשים
18:55 ליגת האלופות לנוער בכדורגל: מכבי פ"ת - אסטנה, מסלול לא אלופות - גומלין
18:55 גביע המדינה בכדורסל: אליצור נתניה - עירוני נהריה, סיבוב 1
19:55 יורוקאפ: קפלנברג - עירוני נס ציונה, שלב הבתים - מחזור 1
5 חבר'ה