בחר לך שחקן מאחת הקבוצות ותראה מי מבקיע יותר, מי משחק יותר ומי כסחן יותר
לפני הונגריה, הקשר דיבר על מאמנו לשעבר במכבי ת"א ("הוא האמין בי מהרגע הראשון), העונה שהסתיימה ("לא הייתי יוצא מן הכלל. מצפה ליותר") וטען: "לא יודע למה רק עכשיו אני בנבחרת"
הצהובים הבטיחו את עתידו של אחד משחקני העונה בקבוצה ויציעו לו חוזה חדש אם לא ימצא קבוצה באירופה. גם האופציה על דן ביטון, דוידזאדה, אבישי כהן ושלושה שחקנים נוספים מומשה
לצד הצעד, הקשר ייכנס למו"מ על חוזה ארוך יותר. הסכומים בפנים
עם סיום הליגה, בבירה כבר התחילו לעבוד וחושבים על בניית הקבוצה לקראת עונת המשחקים הבאה: "נגיע למקומות שאנו ראויים להם". מי השמות שעל הכוונת של ברק יצחקי? כל הפרטים