בחר לך שחקן מאחת הקבוצות ותראה מי מבקיע יותר, מי משחק יותר ומי כסחן יותר
הצהובים הבטיחו את עתידו של אחד משחקני העונה בקבוצה ויציעו לו חוזה חדש אם לא ימצא קבוצה באירופה. גם האופציה על דן ביטון, דוידזאדה, אבישי כהן ושלושה שחקנים נוספים מומשה
האלופה עובדת: מומשה האופציה על המגן שהגיע בתחילת העונה החולפת מבית"ר ירושלים, לבלם החמיץ את רוב העונה בעקבות פציעה ברצועה הצולבת, הוצע חוזה בשכר של 50% משקיבל
רז שלמה לא יתלבש גם כן מחשש לסכנו. וגם: השחקן שיחזור לסגל של מכבי ת"א
הצהובים צפויים להסיט קשר נוסף בעת הצורך לעמדת המגן הימני. האפשרויות