בחר לך שחקן מאחת הקבוצות ותראה מי מבקיע יותר, מי משחק יותר ומי כסחן יותר
אחרי שסימן שאלה ניצב סביב עתידו, הבלם חתם על חוזה לעונה נוספת. "לאחר תקופה מאתגרת, מודה למועדון שתמך בי לאורך כל הדרך", כתב. "מחכה לחזור ולשחק"
איתן טיבי פספס הזדמנות להשתוות לבלם מכבי ת"א עם 20 תארים
האלופה עובדת: מומשה האופציה על המגן שהגיע בתחילת העונה החולפת מבית"ר ירושלים, לבלם החמיץ את רוב העונה בעקבות פציעה ברצועה הצולבת, הוצע חוזה בשכר של 50% משקיבל
לצד משחק ההכתרה, למשחק בין מכבי תל אביב להפועל ב"ש תהיה משמעות נוספת. אם הבלם הצהוב יזכה בתואר האליפות, הוא יעלה לראש עם 20. הבלם האדום יוכל להשתוות בגמר הגביע