הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"צ'ולו רוצה, הקהל לא": רונאלדו לאתלטיקו?

סוגיית עתיד הכוכב ("האוהדים יעשו לו את המוות") ומאבק האליפות המסתמן בין ריאל מדריד לברצלונה. האזינו לעורך הראשי של ה"מארקה" לשעבר מתארח אצל נדב יעקבי בפודקאסט "הנוסע המתמיד"

מערכת הרדיו  24.07.22 - 12:25

בווידאו: העורך הראשי של ה"מארקה" לשעבר על סוגיית רונאלדו

אחרי שכבר קיבל "לא" מכמה וכמה קבוצות גדולות, סוגיית כריסטיאנו רונאלדו מגיעה לנקודת רתיחה. רגע לפני שהכוכב מוצא לעצמו יעד חדש, אליאס ישראל, העורך הראשי של ה"מארקה" לשעבר, התארח בפודקאסט ה"נוסע המתמיד" ודיבר עם נדב יעקבי על עתיד CR7, על מאבק האליפות בין ריאל מדריד לברצלונה ועל מה שקורה מאחורי הקלעים בכדורגל הספרדי.

האזינו לפודקאסט >>

"זה אפשרי, זו דרך קלה לסיים את הסאגה", התייחס ישראל לסוגיית רונאלדו. "חורחה מנדש וחיל מרין (מנכ"ל אתלטיקו נ.י) מאוד קרובים בעקבות עסקת ז'ואאו פליקס. היחסים ביניהם מאוד טובים, בכל שנה הם נפגשים בקטאר יחד עם עוד המנהלים המקצועיים. זה נורמלי ששחקן כמו כריסטיאנו רונאלדו רוצה לשחק בליגת האלופות. רונאלדו הוא מותג, הוא לא עוד שחקן".

ישראל התייחס גם למה שעלול להקשות על העסקה: "האוהדים של אתלטיקו לא אוהבים אותו, זה לא רק שהוא הבקיע נגדם שערים - הוא גם התגרה בהם. הם שונאים אותו, הם באמת שונאים אותו. אם הבעלים של הקבוצה ירצו את כריסטיאנו, האוהדים יגידו להם שהם לא רוצים אותו וזה עלול להכריע".

ומה לגבי רצונו של צ'ולו סימאונה? ישראל מסביר: "הוא המאמן, המאמן רוצה להביא את השחקנים הכי טובים. הואצריך מישהו שיבקיע שערים, ורונאלדו, גם בגיל 40, מבקיע שערים. הוא מקצוען ומפלצת פיזית".

"אז איפה בכל זאת רונאלדו ישחק? רונאדלו צריך לשחק בליגת האלופות בשנה הבאה. מנצ'סטר יונייטד זה מועדון קטן עבורו. כלומר, זה מועדון גדול שלא משחק בליגת האלופות. שוב, רונאלדו הוא מותג, לא שחקן כדורגל. הכל יכול לקרות".