הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כמעט חתם בפנר: ההצעה המפתיעה שקיבל שרף

עוזר מאמן חולון התארח ב"ספיק נ' רול". האזינו לפודקאסט המלא על האליפות

מערכת הרדיו  13.06.22 - 17:40

תגיות: ספיקנרול

הפועל חולון זכתה באליפות השנייה בתולדותיה עם ניצחון 0:2 בסדרת הגמר מול בני הרצליה, וזה הזמן לסכם את העונה המצוינת שלה. עמית שרף, עוזר המאמן של הסגולים, התארח בפודקאסט "ספיק נ' רול" ודיבר על העליות והירידות, השינויים שנעשו בסגל וכל המחשבות מבחינת בחירת זרים לפני כל סדרה בפלייאוף.

האזינו >>>

להאזנה באפליקציית 5RADIO, לחצו כאן.

להאזנה בספוטיפיי, לחצו כאן.

להאזנה באפל, לחצו כאן.

להאזנה בגוגל, לחצו כאן.

כחלק מהפרק, שרף סיפר על השיקולים האישיים שלו לגבי קריירת האימון: "להמשיך עוד שנה מלאה עם גיא (גודס) ובמועדון כמו חולון מבחינתי זה מדהים. אני מעריך את זה מאוד שיש לי את ההזדמנות הזאת בכלל. במהלך העונה קיבלתי הצעה אחת מקבוצה בליגה הלאומית שמאוד מדגדג לאמן בה, לעונה הקרובה כמובן. זה ירד מהפרק כלכלית, זה סכום שלא קרוב ממה שאקבל בחולון. בכלל לא התחלתי לחשוב על זה, אבל זו קבוצה מצוינת ומקום שאני מאוד מעריך. במצב שלי עם ילדים קטנים לא הייתי יכול לחשוב על זה".

"קיבלתי שתי הצעות להיות עוזר מאמן. אחת מהן היא לא רשמית, מפנרבחצ'ה, זה לא שקיבלתי נייר או מייל 'בוא תחתום', אבל כן זה משהו שדובר שאם זה יקרה, כל מיני דברים שיסתדרו עם דדאס. אני לא סגור על זה. זה כן משהו שעלה ודובר. עוזר מאמן שני? לא בדיוק, יש עוזר מאמן טורקי. איטודיס אמור להיות מאמן נבחרת יוון ולהעביר את המשחקים. דדאס אמור להיות המאמן בקדם העונה, ומאוד רצה מישהו שיהיה איתו שהוא יכול לסמוך עליו, אבל זה לא שמבחינת ההנהלה חיפשו עוזר מאמן זר והייתי מהמועמדים, זה לא היה המצב".

"הסיטואציה שנוצרה לי בחולון, עם האנשים בחולון, ההנהלה והצוות המקצועי אז זה הרגיש לי נכון להישאר עוד שנה, לגדול פה ולהמשיך לצמוח כאן. להפוך למאמן ראשי? זו שאלה שהיא בראש שלי, אני חושב עליה. יש מקומות שעוזר מאמן הוא באמת עוזר למאמן וכך גם היחס, שזה כמו מאמן. הרבה מההכנה בקדם העונה תהיה עליי. עוזר מאמן זה תפקיד בפני עצמו, זה לא רק תפקיד מעבר".