הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

העונש של הפועל תל אביב על החרמת הדרבי

האדומים נקנסו ב-225 אלף ש"ח על ידי המנהלת, בנוסף להיטלים נוספים, אחרי שלא עלו לחצי גמר גביע ווינר מול מכבי

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  05.10.23 - 17:11

כשבוע אחרי הפארסה הגדולה, מנהלת הליגה החליטה להטיל היטל בסך 225 אלף שקלים על הפועל תל אביב, בשל אי הופעתה למשחק חצי גמר גביע ווינר סל וכן להשית על הקבוצה כל נזק כלכלי נוסף שייגרם למנהלת בגין אי קיום המשחק.

כזכור, ערב עצוב נוסף נרשם בחמישי שעבר בספורט הישראלי עם ביטול הדרבי בכדורסל בין הפועל למכבי תל אביב בעקבות סירוב האדומים לעלות לפרקט בשל היחס לאוהדיהם, שנדרשו להציג תעודות מזהות בכניסה לאולם ללא הודעה מוקדמת.

כשעה אחרי ההודעה הרשמית של האדומים ובמקביל לשריקת הסיום של ספי שמש שסימנה את הביטול המשחק, יצאו השחקנים האדומים להודות לאוהדיהם ולחזק אותם. מיד לאחר מכן ניתן לשמוע ולראות את תגובת האוהדים הצהובים לניצחון בזמן שהשחקנים התארגנו לאימון בדרייב אין, שאותו הם לא הצליחו לבצע בסוף לאחר שירד עליהם השאלטר.

זה היה ערב שהחל בדריכות גבוהה בעקבות אירועי דרבי הכדורגל, אך עם אמונה מלאה שבסופו של דבר כן נזכה לראות משחק כדורסל בין שתיים מהקבוצות הטובות בארץ. הדבר זה לא קרה, ומה שקיבלנו זה קרב בין אנשי הפועל תל אביב לשר מיקי זוהר, ותמיכה נדירה של אוהדי ושחקני כדורגל במהלך של הפועל תל אביב, שהפסידה טכנית להיום גם קיבלה את העונש הכספי.