הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרסום ראשון: אלון מזרחי מונה למנג'ר הפועל כפ"ס

האווירון חוזר למגרשים ויהיה הסמכות המקצועית הבכירה אצל הירוקים: אני בטוח שנוציא את המועדון לדרך חדשה

זיו אברג'יל  06.11.12 - 18:59
אלון מזרחי. אתגר חדש (קובי אליהו, וואלה)
אלון מזרחי. אתגר חדש (קובי אליהו, וואלה)
פרסום ראשון
תחילת כתבהאלון מזרחי חוזר למגרשי הכדורגל של ישראל. לא, האווירון לא הודיע על חזרה פתאומית מפרישה, אלא מונה היום (שלישי) למנג'ר החדש של הפועל כפר סבא מהליגה הלאומית.
 

כידוע לאחרונה רכש איש העסקים ג'קי מויאל את זכויות הניהול על המועדון, כאשר מזרחי שימש כאחד משושביני העסקה. כעת החליט מויאל לתת את המפתחות לשחקן העבר שבפניו עומד אתגר לא פשוט: להוציא את הפועל כפ"ס מהבוץ של תחתית הטבלה.

כרגע נראה כי האווירון ישמש כסמכות המקצועית העליונה במועדון, בו משמש אסי דומב כמאמן. מחר תתקים פגישת עבודה הרשמית הראשונה בין מזרחי לדומב, שממשיך כרגע בתפקידו ועדיין לא התקבלה החלטה סופית לגביו.

"אני שמח שניתן לברך על המוגמר", אמר מזרחי לאתר ערוץ הספורט, "אני בטוח שיחד עם ג'קי נוציא את הקבוצה הזו לדרך חדשה. נחזיר אותה למקום בו היא צריכה להיות - הצמרת של הכדורגל הישראלי".

מזרחי אגב כבר היה בעבר חלק מהמועדון כאשר בין 2001 ל-2003 שיחק במדי הפועל כפ"ס בה רשם 23 הופעות וכבש 5 שערים. אלא שאוהדי הירוקים זוכרים אותו גם מעונת 1999/2000. באותה עונה שיחק האווירון במדי בית"ר ירושלים ופנדל שהבקיע מול כפ"ס במחזור האחרון הוריד את הירוקים ליגה.