ממלאבס לבלגיה: סטנדרד ליאז' מנהלת מו"מ עם דני פרדה

פרסום ראשון. מכבי פ"ת מסרבת לשחרר את הקשר שמחזיק בחוזה לעונה נוספת ואמר: "מקווה שזה יבשיל והעסקה תיסגר". משה סיני צפוי לחתום בראשון לעונה נוספת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.05.13 - 22:13
פרדה. לגיונר נוסף בבלגיה? (אלן שיבר)
פרדה. לגיונר נוסף בבלגיה? (אלן שיבר)
פרסום ראשון
תחילת כתבהרק לאחרונה חגגה מכבי פ"ת רשמית את חזרתה לליגת העל אחרי עונה אחת בליגה הלאומית ומחר צפוי משה סיני לחתום על חוזה לעונה נוספת בפגישה שתתקיים בינו לבין ההנהלה. בינתיים, עושה רושם שדני פרדה לא יישאר במועדון למרות שיש לו חוזה לעוד שנה.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי סוכנו של השחקן דודו דהאן שנמצא כעת בצרפת מנהל בשבועות האחרונים שיחות עם סטנדרד ליאז' שהתרשמה מיכולתו של פרדה. הבלגים מעוניינים בקשר, שבחודשיים האחרונים הציג יכולת טובה ועזר ללוזונים להעפיל חזרה לליגת העל. פרדה עצמו ביקש שלא להרחיב ואמר: "אני יודע שמתנהלות שיחות ואני מחכה לראות מה יהיה ומקווה שיבשילו לעסקה. כמובן שזה יהיה קידום גדול עבורי אבל לדברים האלה דואג הסוכן שלי".

במכבי פ"ת ציינו כי השחקן לא ישוחרר וכי הם לא יודעים על מו"מ בעניינו, אבל עושה רושם שאם תגיע הצעה כספית טובה עבורו הוא יקבל את ברכת הדרך מאחר ובעונה הבאה יהפוך לשחקן חופשי.

מייד אחרי חתימתו של משה סיני לעונה נוספת יתכנן המאמן את העונה הבאה כשקשר אחורי ובלם זר יצורפו. חגי גולדנברג שסיים חוזה יקבל הצעה לחוזה משודרג וארוך. סימני שאלה ישנם לגבי אוסקר גררו ו-ויקטור מרעי שסיימו חוזים. עידן שריקי מועמד להמשיך אם מכבי נתניה, שם יש לו חוזה לעוד שנתיים, תוותר עליו ותשתתף בשכרו.