הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מגיפה. צפו: מכות ביציע נצרת, השחקנים הפרידו

שוב אירוע אלים בכדורגל שלנו: האוהדים התפרעו, המאבטחים לא התערבו

זיו אמויאל  14.11.14 - 20:33

זה כבר לא צירוף מקרים, מדובר במכת מדינה. עוד לא הספקנו להירגע מאירועי הדרבי התל אביבי ושוב אירוע אלים ומכוער בכדורגל הישראלי, הפעם בדרבי של העיר נצרת. אחרי סאגת השזרועים, הרדיוסים והמגרשים, נקבע האצטדיון העירוני בבת ים לארח את לא אחר מאשר המפגש הלוהט והטעון בין נצרת עילית ואחי נצרת, שבסופו של דבר הסתיים ב-0:0, כשהאירועים המרכזיים בו התקיימו בכלל לאחר שריקת הסיום.

שתי הקבוצות מאכזבות מאוד עד כה העונה. האדומים של שמעון הדרי מדורגים מתחת לקו האדום עם אחת ההגנות הגרועות בליגה, הירוקים של שלומי דורה מדשדשים במרכז הטבלה והשיגו את התיקו השביעי ב-11 משחקים העונה. עבור אוהדי הקבוצה מהמגזר שעשו את כל הדרך מהצפון, התוצאה הזו כנראה הייתה יותר מדי. מיד בסיום המשחק החלה התלהמות ביציע של הקהל האורח, חלק מהאוהדים החל לקלל את חברי ההנהלה וה"בכירים" שישבו ביציע הכבוד הסמוך.

בהמשך, עברו האוהדים לקלל גם את המאמן, שלומי דורה, וקראו לו להתפטר. תוך כדי החלה קטטה בין האוהדים עצמם, שגרמה למהומה של ממש בתוך היציע. שחקני הבית של אחי נצרת זיהו, ככל הנראה, את המעורבים, והחליטו להיכנס ליציע ולהפריד בין הניצים. יש לציין כי אנשי האבטחה נראו אדישים ולא ניסו להפסיק את המהומה.

אמג'ד סולימאן, הדהאם האדיה ועוביידה אבו רביע טיפסו על המעקות וניסו להשליט סדר שלא חלף גם דקות ארוכות לאחר שריקת הסיום. ביציאת השחקנים המתינו האוהדים הכועסים שדרשו הסברים על יכולת ותוצאות הקבוצה עד כה בליגה.

צילום וידאו: אלירן ברנשטיין