הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דורה רמז שהוא רוצה להתפטר, זעם בהנהלה

משבר באחי נצרת? המאמן רמז שהוא רוצה לעזוב לאחר התבוסה 3:0 לקרית גת, ההנהלה תקיים דיון דחוף בנושא. שחקן במועדון: "שלומי לא אשם בכלום"

זיו אמויאל  07.12.14 - 17:15
דורה בדרך החוצה מאחי נצרת? (עבדאללה אזברגה)
דורה בדרך החוצה מאחי נצרת? (עבדאללה אזברגה)

ההשלכות מהתבוסה שספגה מכבי אחי נצרת ביום שישי למכבי קרית גת (3:0) מגיעות הערב (ראשון) דווקא מכיוונה של הנהלת המועדון, שגורם בכיר בה התייחס למעמדו של המאמן, שלומי דורה: "שלומי עושה לנו משחקי מילים. מצד אחד, הוא רמז לנו ביום שישי אחרי המשחק שהוא רוצה להתפטר, ומצד שני, הוא מבקש שלוש משכורות שסוכם שיקבל אם יפוטר. אי אפשר לחגוג על שתי חתונות או לאכול משתי עוגות בו זמנית. בכל מקרה, מקצועית אנחנו לא ממש מתפקדים".

בניגוד לרוח הדברים הזו, שחקן בכיר בנצרת אמר לאתר ערוץ הספורט כי מדובר באחד המועדונים הלחוצים ביותר שהוא שיחק בהם: "אתם יודעים בכלל מה הקהל פה עושה לנו כל משחק שלא מנצחים? זה לא נורמלי, אין פה דקה שקט. שלומי לא אשם בכלום, להיפך, הוא הצליח להביא לקבוצה סטנדרטים של ליגת העל. אי אפשר אחרי כל הפסד להרעיד פה את הכל וליצור חוסר יציבות, זה משפיע על כולם. יש פה אנשים שרוצים שהקבוצה תעלה לליגה הבכירה, ויש כאלה שבטוחים שאין לנו מה לחפש שם".

ביממה הקרובה צפויה להתקיים פגישה מכרעת בין דורה להנהלת המועדון, כאשר ברקע האפשרות שהמאמן יקבל גיבוי מלא ויחל קמפיין של הרגעת הרוחות ביציעים, או שהצדדים יסכמו על הפרדת כוחות. עוד לפני שדורה סיים את דרכו בקבוצה מהמגזר, נעשו כבר פניות לא רשמיות לשלושה מאמנים - אייל לחמן, ניסן יחזקאל וקובי רפואה. דובר אחי נצרת, עומר זועבי, התייחס: "שלושת המאמנים מחזיקים ברקורד מרשים בליגות הבכירות, אבל כרגע דורה עדיין המאמן שלנו".

לאחר 14 מחזורים אחי נצרת מדורגת במקום ה-5 בטבלה עם 22 נקודות. הפער מהמקום השני, שמוליך לליגה הבכירה עומד על 9 נקודות.