הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרייב מונה למאמן הזמני של נצרת: זה חלק ממני

שחקן העבר יחליף את דורה שהתפטר: "אין לי עוד הרבה פרטים בעניין"

זיו אמויאל  10.12.14 - 16:39
גרייב. הכל זמני (דאבל פס)
גרייב. הכל זמני (דאבל פס)

שחקן העבר, נג'ואן גרייב, ששימש בשנים האחרונות כמאמן קבוצת הנוער של מכבי אחי נצרת, מונה הערב (רביעי) למאמנה של קבוצת הבוגרים בליגה הלאומית, כפי הנראה באופן זמני. בהנהלת אחי נצרת אישרו את הידיעה: "ישבנו עם נג'ואן והחלטנו לתת לו את המושכות של הקבוצה, הוא המאמן כרגע עד להודעה חדשה. אנחנו רוצים לראות לפני החתימה הרשמית שהוא מעוניין ושזה מתאים לו, אבל יש בהחלט כוונה להמשיך איתו הלאה".

"ביקשו ממני דרך הטלפון להעביר את המשחק הקרוב, כי עדיין לא סגרו עם מאמן ואני הסכמתי לזה'', אמר גרייב. ''אני עובד במקום הזה, אני גר פה, המועדון הזה חלק ממני. לא ישבתי עם אף אחד, אז אין לי יותר מדי פרטים לגבי ההמשך".

על האפשרות שייקח על עצמו את משרת המאמן הראשי, אמר: "יש לי עבודה שאני מאוד מרוצה ממנה ב-4 השנים האחרונות כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער באחי נצרת, אנחנו עושים עבודה גדולה. יותר מזה אני לא יכול להתייחס". דובר אחי נצרת, עומר זועבי, התייחס לרשימת המועמדים שהוזכרו בימים האחרונים ככאלה שעשויים להחליף את שלומי דורה: "היו מאמנים שהיו כבר על כביש 6 ועשו פרסה".

גרייב יעביר את האימון המסכם וידריך בשישי את נצרת במשחק החוץ בנס ציונה (14:00) מול מכבי יבנה, דיווחים חיים ב"שישי ושערים" ברדיו ערוץ הספורט. כזכור, לאחר פרישתו עקב הפציעות החוזרות, מונה גרייב לעוזר מאמן בקבוצת נעוריו. אחרי התפטרותו של שמעון הדרי באוקטובר 2008, הוא שודרג לתפקיד מאמן הקבוצה, עד למינויו של אלי מחפוד. בעבר אימן כחודשיים גם את בני לוד.