חיזוק למכבי יבנה: ליאור ז'אן חזר, רן בן שמעון הצטרף

הבלם-קשר אחורי הפתיע עם קאמבק מארצות הברית. החלוץ, ששוחרר לאחרונה מקרית גת, מצא בית חדש. חליל למבין יגיע?

זיו אמויאל  28.01.15 - 15:45
ז'אן במדי יבנה (צילום: לירן דורף, דאבל פס)
ז'אן במדי יבנה (צילום: לירן דורף, דאבל פס)

תגיות: מכבי יבנה

תחילת כתבה

כשנדמה היה שמכבי יבנה נמצאת מחוץ לעניינים בחלון ההעברות הנוכחי, הקבוצה עשויה להשלים "בליץ" של מעבר שלושה שחקנים אליה עד סגירתו, לה נותרו ימים ספורים.

החלוץ רן בן שמעון, ששוחרר לפני מספר שבועות מקרית גת והיה קרוב להפועל עפולה, נשאר באיזור השפלה הדרומית וחתם בקבוצה של יוסי זוזוט. מאמן יבנה לוטש עיניים גם לעבר החלוץ הצרפתי של בני לוד, חליל למבין, וגוברות ההערכות כי הוא יעבור ליבנה בעסקת השאלה.

מי שהודיע על חזרתו לקבוצה והפתיע בכך רבים הוא הבלם-קשר אחורי, ליאור ז'אן, ששהה בחודשים האחרונים בארה"ב במסגרת עסקיו הפרטיים. "התגעגעתי, אני חוזר", הודיע ז'אן לראשי יבנה לפני כשבוע. זוזוט אמר בנושא לאתר ערוץ הספורט: "ליאור רק בן 28. שחקן שהיה בנבחרת ובמכבי ת"א לא יכול ככה להפסיק לשחק כדורגל פתאום. אני מבין את הגעגועים שלו ואני גאה שהדלת שלנו היתה פתוחה בפניו".

"הבנו שאנחנו צריכים יותר מחץ בחלק הקדמי", אמר המאמן לגבי מגמת החיזוק של הקבצה לאחרונה. "הגענו להזדמנויות במשחקים, אבל הייתה חסרה לי המהירות וקצת רענון שורות לקראת סוף הסיבוב ולפני משחקי הפלייאוף. אנחנו רוצים להבטיח את ההישארות שלנו בליגה מהפלייאוף העליון, כדי שבשנה הבאה נדע ונצליח לפתוח את העונה כמו שצריך באצטדיון החדש ביבנה, בבית שלנו".

סייע בהכנת הידיעה: אור אבולעפיה