סלובודאן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה

כפי שפורסם בערוץ הספורט, מאמן בית"ר לשעבר מצא קבוצה אחרי פגישה עם הנאמנת עו"ד ליזה חדש. שי ברדה ימונה לעוזרו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.06.16 - 20:10

תגיות: מכבי נתניה

תחילת כתבה

יממה אחרי שסיים את דרכו בבית"ר ירושלים, סלובודאן דראפיץ' חתם הערב (חמישי) לשנתיים במכבי נתניה, כפי שפורסם בערוץ הספורט. דראפיץ' שהחל את דרכו במועדון ומתגורר בנתניה, נפגש עם עו"ד ליזה חדש, נאמנת הקבוצה, כשגם עוזרו, שי ברדה, מונה לצידו. בני לם לקח על עצמו, בנוסף לתפקידו כמנהל מקצועי ומנהל בית הספר לכדורגל, גם את תפקיד מאמן הנוער ועל כך הוא זוכה להערכה רבה אצל עורכת הדין, ליזה חדש, ואלו שעומדים מאחורי מימון המחלקה. המאמן שסיים את העונה שעברה, עומר פרץ, מונה למאמן הנוער של הפועל ר"ג.

אוהדים רבים הציפו ביממה האחרונה את משרדי המועדון בבקשות להחתים את דראפיץ' והבטיחו לחזור ליציעים אם זה יקרה. המאמן החדש יצטרך להחליט לגבי ארבעת השחקנים שחתומים: ערן לוי, דיא סבע, איציק כהן ודין גל. דראפיץ' היה רוצה שכולם יישארו ואם יסכימו לקצץ בחוזיהם זה אכן מה שיקרה. המאמן מודע לבעיות התקציביות ולעובדה שהקבוצה תפתח את העונה במינוס 9 נקודות, אבל כבר הוכיח בעבר שהוא יודע לעמוד באתגרים.

"סלובו הוא האיש שיכול להוציא את מכבי נתניה מהברוך שהיא נמצאת בו. אם יחתום זו הצהרת כוונות וזה ייתן שקט למערכת", אמרו בנתניה. עד הודעת אלי טביב, גילי לנדאו היה מועמד לחזור לקבוצה אותה עזב לפני 12 שנים, אבל בעקבות ההחלטה של בית"ר, ישנה תמימות דעים במועדון כי דראפיץ' הוא האיש הנכון במקום הנכון.