סתיו שחם הודיע: "אני עוזב את הפועל כפ"ס"

הבעלים נפרד אחרי 4 שנים והעביר את זכויות הניהול לאוהדים: "אני אדם פרטי שהשקיע מרצונו החופשי, מהונו, מזמנו ובאהבה גדולה"

דור בלך  12.06.17 - 13:01

תגיות: סתיו שחם

תחילת כתבה

אחרי ארבע שנים, תם עידן סתיו שחם בהפועל כפר סבא. הבעלים של הירוקים הודיע היום (שני) כי החליט לעזוב את תפקידו והודיע כי העביר את זכויות הניהול והמניות לאנשי עמותת האוהדים "הלב הירוק".

"לאחר 4 שנות עשייה מאוד אינטנסיבית מבחינה אישית, אני מרגיש שהגיע הרגע בו אני צריך להמשיך הלאה ולחזור לחיי העסקיים והפרטיים", פתח שחם את דבריו בפוסט מיוחד בפייסבוק. "במהלך 4 שנים נפלאות ביחד, עלינו מליגה א' צפון לליגת העל, בילינו שתי עונות בליגת העל ובסופן ירדנו לצערי ללאומית. מבחינתי האישית, הקמתי כאן משהו גדול, משהו שאני גאה בו, ותמיד אהיה גאה בו - לטובת אוהדי הפועל כפר סבא ולטובת הקהילה בעיר כפר סבא".

"הנני עומד לפניכם כאדם פרטי שב-4 השנים האחרונות השקיע מרצונו החופשי, מהונו, מזמנו, באהבה גדולה, וגם אם שגה לעתים, הקריב את כל כולו למען הפועל כפר סבא והקהילה", הוא הוסיף. "החלטתי להגשים לאוהדי הפועל כפר סבא את החלום להיות הבעלים של המועדון ולהעביר את מניותיי במועדון ללא תמורה לידי עמותת האוהדים הלב הירוק.כולי תקווה שהעמותה תדע להמשיך את הדרך והיסודות אשר הנחתי במועדון הנפלא הזה. קבעתי עם נציגי ועד העמותה למחר על מנת לסכם את העברת מניותי במועדון לידיהם".

שחם עבר עונה מטלטלת בהפועל כפר סבא, שהסתיימה בירידת ליגה כואבת ללאומית, אבל לוותה עוד קודם בסערות רבות מול הקהל של הפועל כפ"ס. שחם, שהתעניין ברכישת הפועל ת"א, גרם לכעס בקרב האוהדים שדרשו את עזיבתו ואף איימו במחאת מנויים במידה ויישאר. כעת, עידן שחם בהפועל כפ"ס נגמר באופן סופי ורשמי והקבוצה עברה לידי האוהדים עצמם.