הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אדי גוטליב יחזור להתאמן אם יגלה רצינות"

בהפועל ת"א מתרגלים להישארות הבלם ומרוצים: "ההגנה שלנו טובה יותר מהגנות בליגת העל"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.09.17 - 14:03

תגיות: ליגה לאומית

יום אחרי סגירת חלון ההעברות, בהפועל ת"א ממשיכים להתעסק במי שהיה השם החם בקיץ, אדי גוטליב. כידוע, הבלם בסופו של דבר נשאר במועדון אך אחרי ששלח באמצעות עורך דינו רועי רוזן מכתב התראה הוא צפוי להגיש בימים הקרובים תביעת בוררות נגד המועדון ונראה שהמאבק בין הצדדים רק בראשיתו.

אנשי הפועל ת"א טרם הגיבו למכתב ההתראה, אך מבחינתם מי שנוהג בחוסר מקצועיות הוא השחקן עצמו. במועדון ביקשו למשל מגוטליב לשחק במשחקים האחרונים אך הוא סרב בטענה שהוא פצוע. "אדי עשה סוג של שביתה איטלקית כל הזמן הזה ובגלל זה גם העברנו אותו להתאמן בצידי המגרש בלי שאר הקבוצה. אם הוא יגלה רצינות מעכשיו הוא יחזור לאימונים רגילים", אמר גורם בכיר במועדון.

אתמול בשעות אחר הצהרייים, כשעתיים לפני תום סגירת החלון, האדומים סיכמו עם מ.ס אשדוד על מכירת מחצית מכרטיסו של גוטליב ב-275 אלף יורו, כשהוא אמור היה לעבור לשנה לקבוצה מעיר הנמל, אבל בסופו של דבר הטיל וטו על  המעבר.

כך בסופו של דבר גם גוטליב וגם אוראל דגני, שמנהל בוררות נגד המועדון על חוזהו, נשארו בקבוצה. "העיקר שהיו דיבורים שאנחנו בלחץ ולא נעמוד מבחינה כספית אם גם אדי וגם אוראל ישארו" סיפרו במועדון. "כולם עברו בבקרה ואנחנו ערוכים. בסופו של דבר ההגנה שלנו טובה יותר מההגנות של חצי מהקבוצות בליגת העל", הוסיף גורם בכיר בחיוך.