הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רועי זיקרי הגיש בוררות נגד הפועל כפ"ס

סוכנו של החלוץ: "פנינו לשום 3 פעמים, אך קיבלנו כתף קרה"

עינת הירש
עינת הירש  22.01.18 - 17:05

בווידאו: תקצירי שישי בלאומית

לאחר שהוחלט להדירו מסגל הפועל כפר סבא בעקבות הסיכום עם הפועל תל אביב, הגיש היום (שני) סוכנו של רועי זיקרי, אפי סופר, בוררות בהתאחדות לכדורגל על פגיעה בקריירה של החלוץ בחוסר תום לב ובו דרישה לשחרור מיידי שלו מהקבוצה.

על פי סוכנו של השחקן, נעשו ליצחק שום שלוש פניות בנוגע להארכת חוזהו של זיקרי, כולן לפני פתיחת חלון ההעברות, כשבכל אחת מהן קיבל זיקרי כתף קרה והתמהמהות מצד הבעלים. בפנייה הראשונה טען הסוכן כי הבעלים אמר שהוא בכלל לא מעוניין לעלות ליגה ולא יכול להתחייב, בפעם השנייה טען כי אמר שהוא לא יודע מה תהיה היכולת של זיקרי בסיבוב השני ובפנייה השלישית - אמר לסופר כי אם יקבל זיקרי פנייה מקבוצות אחרות, הוא לא יעמוד בדרכו.

עוד מוסיף סופר: "פעלנו לפי חוק, לא ישבנו עם אף קבוצה לפני פתיחת החלון בינואר. הפועל ת"א פנו אליי לגבי זיקרי לפני פתיחת החלון והיו רציניים, וביקשתי שהכול יהיה רשמי וגלוי, והם אכן הוציאו מכתב להפועל כפר סבא בנוגע להתחלת משא ומתן עימו בפתיחת החלון. אחר כך יצאה ידיעה בתקשורת שכבר חתמנו, זה לא קרה כי עדיין היו מחלוקות וכמה סעיפים לא סגורים אבל בשלב הזה זה כבר לא שינה כי כפר סבא החליטה להעניש את רועי ולהוציא אותו מהסגל ולשים אותו ביציע".

"אחר כך דיברתי עם שום שוב, וקיבלנו הצעה נמוכה בעשרות מונים לעומת ההצעה מהפועל. בכלל לא מדובר בכסף, זה היה עניין של חוסר רצון אמיתי להשאיר את רועי בקבוצה", טען סופר. "היום הוגשה בוררות נגד הפועל כפר סבא בטענה כי אסור לפגוע לשחקן בקריירה ככה, בעיקר לאחר שפעל על פי חוקי אופ"א, מה גם שאין שום חוק  שאומר שחובה לשבת עם הפועל כפר סבא לפני שמקיימים מו"מ בחלון ההעברות. זה לא קיים אנחנו דורשים כאמור שחרור מיידי מהקבוצה".

מהפועל כפ"ס נמסר בתגובה: "מועדון הכדורגל הפועל כפר סבא דוחה מכל וכל את דרישותיו החצופות וההזויות של רועי זיקרי ששוב בוחר בדרכים שונות ומשונות לא לכבד את המקום שנתן לו הזדמנות ובמה. אנו מציעים לשחקן לעשות בדק בית עם עצמו ועם סוכנו. להזכירכם השחקן החליף קבוצות רבות בעונות האחרונות והמקום היחיד בו הצליח במעט הוא בכפר סבא".

"מעבר לכך, השחקן חתום על חוזה  בהפועל כפר סבא, ונדרש לקיים את חוזהו ככתבו וכלשונו. בקשתו למינוי בורר הגיעה בעוד רועי מתאמן במדי הקבוצה כרגיל ואין שום שחר לטענותיו. בנוסף, אנו שוקלים נקיטת צעדים משמעתיים כנגד השחקן שהחליט לא להתייצב למשחק הליגה האחרון של הקבוצה ללא קבלת רשות ובניגוד להסכם. אנו עסוקים מאוד כרגע בהכנות למשחק שמינית הגמר ההיסטורי מול בית"ר כפר סבא ונגיב בהתאם בבוא העת".