כיסאות מוזיקליים: זיו מונה למאמן איכסל

מי שהדריך את עכו הועדף על עיסא ויחליף את האדיה. גם איינוגבה הודח

רז זהבי
רז זהבי  17.03.19 - 20:24

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

אלון זיו מונה למאמן איכסל, נועלת הטבלה בליגה הלאומית. זיו, שעד לפני שבועיים הדריך את הפועל עכו מתחתית הטבלה, יהיה המאמן השלישי העונה של הקבוצה וסגר את תנאיו באמצעות סוכנו עידו קרן.

בהנהלה הוחלט לזעזע את המערכת בעקבות הכשלונות האחרונים שדרדרו את הקבוצה למקום האחרון ולסכנת ירידה. המאמן היוצא אדהם האדיה החליף במחזור הרביעי את גילי לבנדה ועשה הרושם שהקבוצה מתאוששת ועולה על דרך המלך, אבל בחודשיים האחרונים נקלעה איכסל למשבר מתמשך שדרדר אותה למקום האחרון.

אם יצליח להשאיר את הקבוצה מהמקום האחרון בלאומית, זיו יקבל חוזה גם לעונה הבאה באיכסל. עבור האדיה מדובר בפיטורים נוספים לאחר שאשתקד לא השלים עונה באחי נצרת.

אחת מההחלטות העיקריות של הנהלת איכסל הייתה הדחתו של דלה איינוגבה מעמדת השוער הראשון במועדון, זאת בעקבות שערים לא מחוייבים שספג לאחרונה. הנחיה ברוח זו כבר הועברה לצוות המקצועי החדש של הקבוצה, שנדרש לעלות בהרכב הראשון ועד סיום העונה את השוער המחליף אוהד דוד שהעפיל עם איכסל לליגה הלאומית בסיום העונה שעברה.

ייתכן ובכך יסיים איינוגבה קריירה ארוכה של למעלה מעשור כשוער זר בכדורגל הישראלי, כשבין היתר עמד שנים ארוכות בבני יהודה, אשתקד באשקלון והעונה לראשונה בקריירה ירד ללאומית ושיחק במדי איכסל.