הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבי לוזון: "מתגעגע לליגת העל. חסר לי להיות במרכז"

ההשלמה עם הירידה ללאומית, השחקנים האלמוניים שאפילו האיש החזק לא מכיר, המבחן המכריע של גיא לוזון ומה עם הנתק במשפחה? המציאות החדשה במכבי פ"ת, מודל 19/20

עדי הרשליקוביץ
עדי הרשליקוביץ  06.08.19 - 21:22

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

המציאות החדשה של מכבי פתח תקווה התחילה. היורדת החדשה לליגה הלאומית פתחה בשבוע שעבר עונה עם משחקי גביע הטוטו של ליגת המשנה, ועד כה השיגה שתי תוצאות תיקו (0:0 מול הפועל עפולה ו-2:2 נגד רמת השרון). האכזבה מהירידה בתום העונה שעברה עדיין מורגשת, והמלאבסים כעת צריכים להתרגל לחיים של הלאומית פעם נוספת.

אתמול (שני) שלחנו צוות צילום למשחק ברמת השרון, בו החבורה של הלוזונים איבדה יתרון כפול וסיימה בתיקו די מאכזב, שמראה שיש עוד דרך ארוכה עד שפ"ת תוכל לעלות בחזרה לליגת העל. הנפשות הפועלות דיברו לפני כן על התחושות מהמעמד החדש ועל היחסים עם עמוס לוזון, שיפגוש אותם במשחקים מול הפועל ראשון לציון.

אבי לוזון התראיין ואמר: "מוזר? מאד. קשה גם. לא יודע מה אנחנו עושים פה. כבר עברו חודשיים מאז שירדנו ואני עדיין לא מאמין שירדנו. אני מתגעגע לליגת העל, להיות במרכז העניינים, לתת פייט למכבי תל אביב, למכבי חיפה, לבית"ר ירושלים, להפועל באר שבע. לכולן".

הבעלים גם רצה להפגין הערכה לשחקנים הצעירים שיקבלו השנה במה במועדון, אך מעט התקשה להיזכר בשמות: "אולי זה נותן הזדמנות לילדים הצעירים שלנו כמו שראיתם, בר ארד ו... איך קוראים לו? ברח לי השם שלו... זה שנפצע... דן כדורי! אין מה לעשות, בעוד תשעה חודשים נחזור. תשעה ירחי לידה".

המאמן גיא לוזון ניסה לשמור על פאסון ואמר: "מה עבר עליי בקיץ? עכשיו זה לא ראיון של מה היה, אנחנו עם הפנים קדימה. ברגע שאני במשחק זה בכלל לא משנה איפה או באיזו קבוצה אני נמצא, או במקרה הזה באיזו ליגה. תפקידי הוא לעשות את המאה אחוז שלי. אני לא כל כך מכיר את הליגה הזאת. אלמד אותה, גם תוך כדי תנועה".

לגבי היחסים בין הלוזונים מפ"ת לעמוס לוזון מראשל"צ הוא הוסיף: "אין שום נתק. הכל בסדר גמור. חם נגד ראשל"צ? הכל יהיה טוב".