במלכוד: לאן הולכת הקריירה של רייכרט?

הפועל ובני יהודה סירבו לצרפו, רמה"ש מעוניינת. מבט מקרוב

רז זהבי
רז זהבי  19.09.19 - 16:25

תגיות: בן רייכרט

תחילת כתבה

בן רייכרט לא דמיין שבעיצומה של העונה הוא יהיה עדיין ללא קבוצה. שחקן ה"מיליון יורו", שהשתייך עד לא מכבר לזולטה וארחם הבלגית, הפך לשחקן חופשי לאחרונה, אבל ההצעות לא ממהרות להגיע.

הקשר שנשאר עם מ.ס אשדוד בליגה חשב שיוכל למצוא קבוצה בקלות כשכרטיס השחקן שלו יהיה בידו, אבל המציאות היא אחרת לגמרי. רייכרט רצה לשוב להפועל ת"א, אותה עזב אחרי שירדה ליגה, אך ניסו אביטן הטיל וטו על חזרה אפשרית שלו.

בהמשך, הקשר הוצע לבני יהודה, אך גם יוסי אבוקסיס הבהיר שהוא לא מעוניין בשירותיו, כשכעת אנחנו לקראת המחזור הרביעי, ושום הצעה קונקרטית לא נראית באופק. רייכרט מנסה לחזור למ.ס אשדוד, אך בינתיים הצוות המקצועי מחפש חיזוק להתקפה, ולא להגנה.

אז איפה בכל זאת רייכרט ישחק? ככל הנראה בליגה הלאומית. קבוצת נעוריו, עירוני רמת השרון, הגישה לו את ההצעה הרצינית ביותר עד כה, במה שעשוי לגרום לו לחזור לקבוצה מגרונדמן. המאמן נועם שוהם אמר לאתר ערוץ הספורט: "אני מאוד רוצה אותו, הוא יכול לשדרג אותנו. הוא בן משפחה כאן, ההנהלה עושה הכל כדי שיצטרף. אנחנו מקווים שיצטרף ויעזור לנו במאבקי הצמרת".

במועדון רוצים לעלות ליגה ולכן גם החתימו את שמעון אבוחצירה, אבל רייכרט מצדו הבהיר שהוא רוצה קודם כל למצות את האופציות בליגת העל, כשגם אופציית הפועל קטמון נמצאת על הפרק מבחינתו, אך פחות מבחינת הירושלמים כרגע. בינתיים, הקשר שומר על כושר באימוני רמת השרון ונראה שמבחינה חברתית הוא כבר הצליח להשתלב.

בכל מקרה, השבועיים הקרובים צפויים להיות קריטיים במובן הזה לקשר, שפעם נחשב לאחד הכשרונות הגדולים בישראל.  חזרה ללאומית נראית בלתי נמנעת, ויכול מאוד להיות שהמקום בו הכל התחיל, יהיה גם המקום שיוציא אותו לדרך חדשה, או זאת שתסתום את הגולל על הקריירה הסוערת.