יחזקאל התפטר מסכנין: "כישלון אחד גדול"

המאמן עזב אחרי ההפסד הרביעי העונה. רפואה יקבל פנייה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.10.19 - 21:47
תחילת כתבה

אחרי ההפסד 2:0 להפועל ראשון לציון, בני סכנין הודיעה הערב (שני) על התפטרותו של מאמן הקבוצה, ניסן יחזקאל, והוא סיים את תפקידו אחרי שבעה מחזורים בלבד. בהנהלת היורדת ללאומית יפנו למאמן הפועל תל אביב לשעבר, קובי רפואה, שכבר דחה בעבר הצעה מהקבוצה.

בהודעה שפרסמה בני סכנין נכתב: "מאמן בני סכנין ניסן יחזקאל הציע שוב את התפטרותו. והסביר את מצבו הבריאותי. הנהלת המועדון אשר רוכשת כבוד רב לניסן קיבלה את התפטרותו ומאחלת לו הצלחה ובריאות".

עוד לפני שהתפטר, יחזקאל אמר בתום ההפסד לראשל"צ: "אין לי מילים. לא לזה פיללתי לא לשם כיוונתי בתחילת העונה. אני מנסה לעשות הכל ושום דבר לא עובד. אני חושב שעד עכשיו אני מסכם את זה ככישלון אחד גדול. אם שואלים אותי, זה לא יכול להמשיך כך.

"אין ספק שמדובר באחד הכישלונות הכי גדולים שלי בקריירה. אני מאמן 11 שנים בבוגרים וזו הפעם הראשונה שאני יכול להגיד בפה מלא שנכשלתי. צריך להיות גבר ואמיתי ולהגיד שהכישלון הוא רק שלי, בלי קשר להנהלה".

ניסן יחזקאל מונה הקיץ למאמן בני סכנין, שסיימה את העונה החולפת במקום האחרון בליגת העל. המומנטום השלילי של הקבוצה מהמגזר נמשך גם בליגת המשנה, ואחרי שבעה מחזורים היא מדורגת במקום ה-11 עם שבע נקודות, ארבעה הפסדים, שני ניצחונות ותוצאת תיקו אחת. עוד בשבוע שעבר, יחזקאל הציע לסיים את תפקידו, אך יו"ר הקבוצה, מוחמד אבו יונס, סירב.