השלישי העונה: דורה מונה למאמן עפולה

סיכם לעונה וחצי. עו"ד של בראון: "הליך לא חוקי, נתבע"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.11.19 - 11:42

תגיות: הפועל עפולה

תחילת כתבה

אחרי פתיחת עונה מזעזעת, הפועל עפולה החליטה לבצע שינויים בצוות המקצועי. נועלת הטבלה מהלאומית פיטרה היום (שישי) את מאמנה עידן בראון ומינתה במקומו את שלומי דורה שסיכם לעונה וחצי אחרי המלצת הוועדה המייעצת שמינה ראש העיר, אבי אלקבץ.

עם זאת, הפיטורים לא עוברים באופן חלק. עו"ד של בראון, איל יפה, תקף את התנהלות הקבוצה כשכתב בפייסבוק: "הפועל עפולה בושה לכדורגל הישראלי. מאמנים לא מכבדים האחד את השני. דורה מתייצב לאימון עוד בטרם עידן בראון פוטר. הליך פיטורין בלתי חוקי. אנחנו מתכוונים להגיש תביעה".

עפולה פתחה את העונה בצורה גרועה אחרי שהשיגה רק שלוש נקודות ב-10 המחזורים הראשונים וכבשה חמישה שערים בלבד. הקבוצה הצפונית היא היחידה בליגת המשנה שטרם ניצחה העונה.

בראון עוזב אחרי חודש בלבד לאחר שהצטרף לקבוצה ממכבי יבנה מליגה א'. הוא החליף בתפקיד את פליקס נעים שפוטר בחודש ספטמבר. בעירייה לחצו על היו"ר אמיר נוי לבצע את הזעזוע, כאשר האופציה הראשונה כמחליף היתה המאמן ירון הוכנבוים, אך האחרון העדיף להצטרף לרמה"ש.

עפולה תהיה קבוצתו הראשונה של שלומי דורה מאז עזב את הפועל אשקלון לפני עונה. דורה בן ה-46 אימן בעבר את הפועל חיפה, הפועל ר"ג, בני סכנין, מכבי אחי נצרת, הפועל עכו, מכבי נתניה, עירוני קרית שמונה וכאמור אשקלון. משחק הבכורה של דורה על הקווים יהיה מול הפועל נוף הגליל ביום שני הקרוב.