קלאסיקה: שחקני סכנין קיבלו תשעה ימי חופש

אזברגה ביקש מהם לשמור על כושר, השחקנים סגרו טיסות לחו"ל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  10.11.19 - 14:32

תגיות: בני סכנין

תחילת כתבה

מבצע: הפסד לקבוצת תחתית ושלושה משחקים רצופים ללא ניצחון? קבל בתמורה חופשה ארוכה. בבני סכנין חשבו שהמשבר מהאחוריהם לאחר שסלימאן אזברגה החליף את ניסן יחזקאל על הקווים ופתח קדנציה עם שני ניצחונות. למרות זאת, הקבוצה לא התאוששה ורשמה הפסד 2:1 ביום שישי האחרון לבני לוד. הצ'ופר של המאמן לשחקניו בעקבות כך: תשעה ימי חופש.

דווקא לאחר התוצאות האחרונות, היה מצופה מהקבוצה מהמגזר להגביר את קצב האימונים, אבל לסכנין תכניות משלהם. באופן מפתיע, אזברגה הודיע לשחקנים שלו על חופשה ממושכת. לשם השוואה, בהפועל רמת השרון ובהפועל עפולה קיבלו ארבעה ימי חופשה, בעוד בהפועל נוף הגליל קיבלו חמישה.

ההחלטה הזו בוודאי לא תרגיע את אוהדי הקבוצה. כ-200 מהם הגיעו למשחק מול לוד והגיבו במחאה נגד ההנהלה, הצוות המקצועי והשחקנים. בנוסף, הם לא אפשרו לאוטובוס של המועדון לצאת מתחומי האיצטדיון בסיום.

לאחר ההפסד אזברגה שלח הודעה לשחקניו: "בוקר טוב, לוחמים שלי. אחרי הרבה מאוד מחשבות בלילה החלטתי לתת לכם כמה ימי חופש להתאוורר מכדורגל ולחזור חדשים עם הרבה כוח ורצון ואכפתיות. ההחלטה שלי נובעת מזה שאני רוצה שהלוחמים שלי ינקו את הראש שלהם מהכל. לשים את כל הרע והלכלוך בצד ולחזור אנשים נקיים ורעננים עם לב טוב, בלי שנאה ורכילות. אני מקווה שכל אחד בזמן הזה יעשה שיעורי בית וישב עם עצמו כדי להבין מהן הטעויות שעשה. זאת המטרה של החופש, לא רק לטייל. אני מקווה שאנשים מבינים את המסר שלי טוב. אוהב אתכם ואתגעגע אליכם. אנחנו ניפגש בתאריך 18/11/2019 בשעה 8:30".

אזברגה גם העביר לשחקנים הנחיות: "כל שחקן בזמן הזה צריך לרוץ ולעבוד בחדר כושר כי בחזרה מהחופש אני מתחיל את האימונים בקצב גבוה. אתם צריכים להשלים את מה שחסר לכם. כמו כן, כל שחקן פצוע או כזה שחסר לו כושר, צריך לעבוד גם על זה. אני מקווה מאוד שהלוחמים שלי מבינים את הדרישות שלי. תהנו, אוהב אתכם. 18/11/2019 בלי עיכובים, חופשה מהנה".

אם חשבתם שההודעה הזו אכן תגרום לשחקנים לעבוד קשה, כדאי לשקול זאת שוב. לא מעט מהם, קפצו על הטרף ומיהרו לסגור חופשות בחו"ל. את האימונים במהלך הפגרה הם כנראה יערכו מעבר לים.