א.א פאחם פנתה לבית"ר לקיום משחק הכנה

יו"ר האדומים ואוחנה שוחחו, המשחק יתאפשר רק לאחר הפגרה

תומר לוי
תומר לוי  14.11.19 - 13:45
תחילת כתבה

 שיתוף פעולה מפתיע בדרך? לערוץ הספורט נודע שהנהלת הפועל אום אל פאחם מהליגה הלאומית פנתה היום (חמישי) לבעלי בית"ר י-ם, משה חוגג, במטרה לקיים משחק ידידות בין שתי הקבוצות בתקופה הקרובה.

שיחה טלפונית בין הצדדים התקיימה במהלך הבוקר, אולם הנושא טרם נסגר, שכן מאמן הצהובים שחורים, רוני לוי, נמצא בחופשה פרטית וצריך לאשר את קיום המשחק בהתאם לתכנית האימונים. יו"ר הקבוצה, אלי אוחנה, שוחח עם מקבילו באום אל פאחם, הודה לו על ההצעה ואמר כי משחק כזה יתקיים רק לאחר הפגרה הנוכחית, שבה עקב אילוצים, לא תוכל לקיימו.

מוחמד אבו שלמה, מבעלי הפועל אום אל פאחם, אישר את הידיעה לערוץ הספורט: "אנחנו מסמלים דו קיום ומעריכים את משה חוגג ואת בית"ר ירושלים. ננסה להתגבר על בעיית השזרוע. חוגג אהב את הרעיון וביקש לקיים את המשחק כשהוא נמצא בישראל. אנחנו נמצאים בקשר רציף עם מנכ"ל בית"ר ירושלים, מוני ברוש. יש בעולם 3 או 4 אחוזים של אנשים רעים, בגללם לא נשחק? אנחנו ובית"ר לא אויבים. אלא מברכים אותם".

בנושא אחר, שוער הקבוצה איתמר ניצן זומן לסגל הרחב של הנבחרת, והוא יהיה בכוננות למקרה של פציעת אחד השוערים. זו הפעם הראשונה בה ניצן מזומן, באיזושהי דרך, לנבחרת הלאומית של ישראל.

שחקיני הקבוצה יצאו לחופשה של מספר ימים, ויחזרו להתאמן באמצע השבוע הבא, לקראת משחק הליגה שלאחר הפגרה בבלומפילד נגד הפועל ת"א. במועדון עוקבים בדאגה אחרי מצבו של גדי קינדה, שנפצע אתמול באימון הנבחרת ושוחרר מהסגל. שם מקווים שלא מדובר בפציעה רצינית. במקביל, ימשיכו בשבועות הקרובים לעמול על החתמתו של חלוץ זר לקבוצה.