החלו העבודות באצטדיון אום אל פאחם

יו"ר המועדון: "לא רואה כיוון מצד בית"ר לשחק במשחק החניכה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.02.20 - 12:27
"יהיה האצטדיון המפואר במגזר" (דוברות אום אל פאחם)
"יהיה האצטדיון המפואר במגזר" (דוברות אום אל פאחם)

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

עבודות השיפוץ באיצטדיון "השלום" באום אל פאחם יצאו לדרך. האיצטדיון יכיל 8,000 מושבים ויהיה בסטנדרטים גבוהים המתאימים לאירוח משחקים בליגת העל. ראש עיריית אום אל פאחם, ד"ר סמיר מחאמיד מלווה מקרוב את העבודות: "התחלנו לעבוד, מקווה שנעמוד ביעד ונפתח את האיצטדיון ברגל ימין במטרה לעלות ליגה. זה מתוכנן להיות האיצטדיון הכי מפואר במגזר. בניית האיצטדיון זו אמירה, אנחנו רוצים שכל אוהדי קבוצות ליגת העל יגיעו, יכירו את העיר. האיצטדיון החדש יסייע לכלכלת העיר ולחינוך".

יו"ר הקבוצה, אחמד אבו אלעם לטענתו כבר מצוי בקשר עם מספר קבוצות שהביעו עניין לארח באיצטדיון בעונה הבאה: "תוך שבעה חודשים האיצטדיון יהיה מוכן, עובדים בקצב לא נורמלי. מספר צוותים עם כלי עבודה רבים. אני בטוח שעוד קבוצות ירצו לשחק באיצטדיון הזה, גם מליגת העל. אנחנו רוצים לעלות ליגה בעונה הבאה, כדי שנוכל לארח את הגדולות באיצטדיון הזה".

הנהלת אום אל פאחם ניסתה בתקופה האחרונה ליזום משחק ידידות נגד בית"ר ירושלים, שיסמל שניתן אחרת. הרעיון תפס כותרות רבות, אך בפועל משחק כזה לא נראה באופק. אירוחה של בית"ר ירושלים במשחק החניכה של האיצטדיון יכול להיות אירוע בפרופיל גבוה, אך אבו אלעם צינן את ההתלהבות: "שוחחנו מול בית"ר בשבועות האחרונים, אני לא רואה כיוונים מצדם לקיים משחק נגדנו. אנחנו נזמין את מכבי חיפה לפתיחת המגרש, אנחנו נמצאים איתם ביחסים טובים".