יושבת על הגדר: קטמון תינזק מהקפאת הליגה?

מנכ"ל המועדון שרצקי: "קשה להאמין שיעלו את פ"ת וראשל"צ"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.04.20 - 11:45
(אלן שיבר)
(אלן שיבר)
תחילת כתבה

בדומה למועדוני ליגת העל, גם בליגה הלאומית ממתינים להחלטת המנהלת בנוגע לעתיד הליגות. הפועל קטמון היא אחת הקבוצות שיושבות על הגדר משום שהיא נמצאת חזק במאבק על עלייה לליגה הבכירה, מה שעלול להימנע ממנה.

הפועל קטמון רחוקה שש נקודות מהמקום השני, המוביל בתום העונה לליגת העל כשנותרו עוד 27 נקודות בקופה. מועדון האוהדים הירושלמי, כמו גם בני סכנין עוקב בדאגה אחר השיחות בין מנהלת הליגה להתאחדות לכדורגל ועוד עלול להצטער משום שבששת המחזורים האחרונים צבר שמונה נקודות בלבד.

מנכ"ל הפועל קטמון, אורי שרצקי הכריז: "למדנו שמכל הדברים הכי לא חשובים, כדורגל זה הדבר הכי חשוב. אנחנו רואים כמו שאלות ובקשות אנחנו מקבלים, זה חסר לאנשים".

מנכ"ל קטמון תומך בהצהרתו של יו"ר בני סכנין, מוחמד אבו יונס שאין לאפשר לעלות את שתי הראשונות כעת - מכבי פתח תקווה והפועל ראשון לציון: "קשה לי להאמין שזה מה שיקרה, מכל השיחות שערכתי עם המנהלת, המאמץ הגדול של כולם שהעונה תשוחק ותגיע לסיומה, גם אם זה יהיה ביוני ואפילו אם זה יגלוש ליולי".

קטמון נחלה מספר כשלונות ספורטיביים בשנים האחרונות, אך שרצקי אופטימי: "אם קטמון תעלה בעונת הקורונה, זה יהיה משהו שיזכר ויהפוך לדבר בלתי נשכח".

מועדוני הליגה הלאומית נמצאים בחוסר ודאות כלכלית ונראה כי למנכ"ל קטמון אין בשורות טובות בנדון: "מה שמדאיג אותי בעיקר זו העונה הבאה ולא בהכרח העונה הנוכחית, מי שהתקציב שלו מסודר ובהנחה שנקבל את העזרה הבסיסית ממשרד הספורט והמנהלת אנחנו נשרוד אותה. מה שמעניין היא העונה הבאה ומה יקרה בה, כי המשבר ישפיע יותר על העונה הבאה".