הפועל ירושלים: העמותה קבעה שקטמון תשנה את שמה

77.5% מהמצביעים החליטו לשנות את השם: "זהו יום היסטורי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.06.20 - 23:05
תחילת כתבה

 הסאגה ארוכת השנים הגיעה הערב (שני) לסיומה. הפועל ירושלים בכדורגל תקום לתחייה באיחוד עם הפועל קטמון, כאשר מהצבעה של חברי העמותה הוחלט לשנות את השם והסמל של המועדון הירושלמי. בכך מעתה יש להגיד הפועל ירושלים, כאשר המילה קטמון לא תופיע יותר בשם של הקבוצה שבבעלות האוהדים.

בהודעה הרשמית שהופצה הערב נכתב: "להלן תוצאות ההצבעה על שינוי שם וסמל המועדון שהסתיימה בשעה 22:00: סה"כ מצביעים 659 (90% מחברי העמותה). 77.5% הצביעו בעד הסמכת הוועד המנהל לפעול לרכישת השם הפועל ירושלים ושינוי שם המועדון והסמל בהתאם".

"זהו יום משמעותי והיסטורי בדרך לבעלותם של האוהדים על הפועל ירושלים. בימים האחרונים הוכחנו עד כמה הקהילה הזו חשובה לכולנו. במהלך החודש האחרון השקענו יחד זמן רב בשיחות, מפגשים וכתיבת פוסטים. הסברנו, צעקנו, כעסנו, הבענו את עמדתנו ומעל הכל הראינו עד כמה אנחנו אוהבים את המועדון והקהילה שלנו. גם בסופו של התהליך, כשהגיע הרגע להצביע, לא נשארנו שאננים. בחרנו להיות חלק מההיסטוריה, והשפענו יחד בצורה משמעותית על עיצוב עתיד המועדון (ועל כך יעידו אחוזי הצבעה מדהימים שעמדו על 90%)".

"לצד שמחה על תוצאות ההצבעה, חלקנו חווים כעת תחושות קשות. דווקא ברגע זה חשוב לנו להגיד: קטמון, על כל נגזרותיה ובעיקר על הרוח שלה, לא הולכת להיעלם. קטמון תמשיך להתקיים במשחקי הבוגרת - בדוכני המרצ'נדייז, על חולצות האוהדים, בשירים, ביציע, בפעילות החברתית, בליגת השכונות, בקבוצות המשולבות, בקריית יערים, בקבוצות הנוער, הנערות והנשים, ובעיקר ברוח המועדון שלנו, בלב ובעשיה של כל אחת ואחד מאיתנו. זו המחויבות - וזו תהיה העשייה המשותפת של כולנו".

"מקווים ובטוחים שדבר לא ישבור את הקהילה המדהימה שבנינו כולנו. נמשיך לאהוב, לכבד, להכיל ולחבק אחד את השנייה, ובמקומות בהם לא הצלחנו - נתאמץ ונשתפר ביחד. כוחנו במה שעשינו, ובמה שנמשיך לעשות יחד - עכשיו יותר מתמיד. מתרגשים ברגע המיוחד הזה, לא ויתרנו על החלום, ויחד נכונו לנו עוד רגעים גדולים, עם הפועל שלנו, הפועל של האוהדים".