אבו יונס: "בית"ר, חכו לנו, אנחנו מגיעים"

יו"ר בני סכנין חגג את העלייה במסר. צפו בחגיגות בעיר

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.06.20 - 23:47
תחילת כתבה

אחרי עונה אחת בלבד בליגה הלאומית - בני סכנין חזרה לליגת העל. הקבוצה מהמגזר עשתה מהפך אדיר בצמרת הטבלה לאחר שכבר פיגרה ב-12 נקודות מהמקום השני במהלך העונה. ה-0:0 הערב (שני) מול הפועל קטמון השלים את הקאמבק של המאמן אלדד שביט ושלח את סכנין לבמה המרכזית של הכדורגל הישראלי.

שמחה אדירה התפרצה באיצטדיון טדי לאחר שריקת הסיום ואחרי שהשחקנים, הצוות המקצועי וההנהלה חגגו במשך דקות ארוכות, יושב הראש מוחמד אבו יונס התפנה לדבר על ההישג וגם על העונה הבאה: "ליגת העל לא חדשה עבורנו, היינו שם במשך עשר שנים אבל אנחנו נצטרך להתכונן טוב. מפה אני רוצה להעביר מסר לבית"ר ירושלים, חבר'ה תחכו לנו פה, אנחנו כבר מגיעים".

"אני מאוד מאושר, העונה הזו הייתה קשה מאוד, וכמה שהעונה קשה יותר עושה את העלייה מתוקה יותר", הוסיף אבו יונס המאושר, "עברנו המון תהפוכות, בתחילת העונה היינו במקום ה-12, שני מקומות הפרידו בנינו לבין המקום האחרון. עברנו תקופה קשה ובסוף הכל מתוק יותר. נתנו שקט לצוות המקצועי והשקט מסביב הוא מה שהביא את הניצחון".

יו"ר המועדון התייחס גם להזדמנות שהעניקו לאלדד שביט בחודש ינואר: "אני אישית האמנתי שאפשר לעלות ליגה גם כשהיינו במשבר, אם לא הייתי מאמין לא הייתי בכדורגל. שביט הוא מאמן מצויין, הוא חיבק את כולם, הוא נתן שקט וביטחון עצמי לכל השחקנים, כולם אוהבים אותו ומשחקים בשבילו וזה מה שהביא את ההצלחה".

"מה שקרה בדוחא זה היה ספונטני,  התקשורת התעסקה בזה יותר מדי. זה לא בסדר שהשחקנים התערבבו עם הקהל אבל כמו שאמרתי, אין קורונה בסכנין. יש בסכנין 31 אלף תושבים ולי יש תחנת קורונה ואני עושה בדיקות בחינם לאנשים על חשבוני. אין מקרה אחד בסכנין של קורונה".

אלדד שביט, שרשם את ההישג הגדול שלו בקריירת האימון, דיבר על התחושות שלו: "אין בכל העולם אדם מאושר כמוני, עשינו הישג בלתי רגיל ועדיין אני חושב שאהיה מאושר יותר ברגע שאעכל את מה שקרה. עשינו את זה כמו גדולים, שאפו לשחקנים, להנהלה ולצוות. יש לי חבורה של גברים שאני גאה ואוהב אותם. מקומה של בני סכנין בליגת העל. מגיע להנהלה ובראשה מוחמד אבו יונס לחגוג ולחייך. הלוואי והאוהדים יכולים היו להיות איתנו ברגע הזה".

צפו בחגיגות בעיר>