מאלדד שביט ועד מהראן ראדי: התוכניות של בני סכנין

המאמן ימשיך ומה עם חלאיילה ומלכה? שינויים רבים צפויים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.06.20 - 07:09
תחילת כתבה

בתחילת השנה הודיעה בני סכנין על מינויו של אלדד שביט למאמן. ההחלטה הגיעה משום שמנחם קורצקי ואורי גוטמן ויתרו על המשרה בעוד שבאותה עת הקבוצה מהמגזר הייתה רק במקום ה-11 בטבלה. כעת, חצי שנה אחרי כולל פגרת קורונה ארוכה, הקאמבק בראשותו של המאמן הושלם ואמש (שני) היא שבה באופן סופי לליגת העל.

אז שביט ימשיך לאמן את סכנין בעונה הבאה, משום שבעת מינויו צויין בפניו שבמידה שהוא עולה עם הקבוצה לליגת העל, הוא ימשיך להדריך אותה. המאמן צפוי להיפגש עם ההנהלה בכדי לסגור את תנאיו ובנוסף הוא מעוניין שכל הצוות המקצועי ימשיך. כלומר, עוזר המאמן, הראל סלע, מאמן השוערים, מוטי אזולאי ומאמן הכושר, חואן קרלוס צפויים להישאר.

ומה עוד? סגל השחקנים צפוי לעבור מתיחת פנים. עתידו של מהראן ראדי (שיחגוג מחר את יום הולדתו ה-38) עדיין לא ברור משום שהוא טרם החליט אם ימשיך לשחק כדורגל והיכן הוא רוצה לעשות זאת. אם יחליט לפרוש, בסכנין עשויים להציע לו תפקיד בצוות המקצועי.

מי שהפך להיות השם החם של סכנין הוא אוסמה חלאיילה בן ה-22 שכבש 14 שערים בכל המסגרות. לחלוץ יש הצעה מפוגון שצ'צ'ין הפולנית וכן מצרפת, כשגם הקבוצות הגדולות בארץ עוקבות אחריו. לחלאיילה יש חוזה בסכנין, אך לא מן הנמנע שיבקש לעזוב.

שחקן העונה של סכנין, מוטי מלכה, שכבש 19 שערים בכל המסגרות מחזיק בחוזה לעונה נוספת, אך יבקש לפתוח את החוזה. בן תורג'מן, אלי אלבז ולירון אלימלך לא צפויים להמשיך.

באופן טבעי, החגיגות בטדי אחרי ה-0:0 עם קטמון שהבטיח חזרה לליגת העל, היו גדולות. השחקנים הניפו את שביט באוויר והריקודים בחדר ההלבשה נמשכו דקות ארוכות. גם יוה"ר, מוחמד אבו יונס שעבר שנה קשה והמנכ"ל, חאלד דוכי שכבר היה רגל וחצי מחוץ למועדון חגגו בסיום. בניגוד לניצחון על הפועל ראשון לציון, הפעם הקהל חגג בסכנין. כאלפיים אוהדים חגגו עד השעות הקטנות של הלילה ברחבת העירייה והדליקו מאות זיקוקים וחזיזים. השחקנים הקדישו את ההישג לאוהד הקבוצה, סובחי עותמאן שנהרג בתאונת עבודה. בסיום השחקנים לבשו חולצה עם תמונתו במהלך החגיגות.