ערן לוי מקבל פרגונים: "השמאלית הכי טובה בעולם"

כוכב עפולה כתב פוסט מרגש באינסטגרם וזכה לשלל הילולים. וגם: הבדיחה של זהבי. צפו בהפגזות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.07.20 - 11:56
תחילת כתבה

העונה קרובה להסתיים בשתי הליגות הבכירות, וכבר יש לנו את רשימת העולות והיורדות, אבל מהתופעה הזאת שנקראת ערן לוי (גם אם זה קורה בשלהי העונה) אי אפשר להתעלם. הכוכב של הפועל עפולה סיפק לנו לאחרונה שערים מרהיבים עם השמאלית האימתנית שלו, ואתמול (שישי) הוא גם זכה לכמות בלתי ניתנת לספירה של שבחים אחרי שכתב פוסט מרגש בעמוד האינסטגרם שלו.

"אחרי תקופה ארוכה, שישה חודשים בהם ישבתי בבית ולא שיחקתי כדורגל, כבר כולם אמרו שאני צריך לפרוש ושאין לי עוד מה לתת בגיל 34", הוא כתב. "ברוך השם אני שמח לחזור ולעשות את מה שאני יודע על הצד הכי טוב שיש, זכיתי לכינוי לתת לאנשים לאכול את הכובע. הגעתי לאום אל פאחם, ששם הדברים לצערי לא הלכו כפי שקיוויתי עם מאמן שלא כיבד אותי, כי זה תמיד קל להתנהג ככה מול ערן לוי. ואז הגעתי לעפולה, מקום שנתן לי את הבמה להוכיח שעדיין יש לי מה לתרום ובטח שלעשות דברים יפים בכדורגל, כמו שהרבה אנשים אומרים לי, גול או פס כזה לא רואים אפילו בפיפ"א".

"שנים אני בכדורגל ושנים מכפישים אותי, אבל 'הכלבים נובחים והשיירה עוברת'. עוד חודש בעזרת השם אני אהיה בן 35, ועדיין זה לא אומר שסיימתי ויש לי עוד הרבה לתת, אין יותר כיף להמשיך לעשות את מה שאני הכי אוהב בעולם ולקבל את הפרגונים המדהימים. שתהיה לכולנו שבת שלום ובשורות טובות לעם ישראל בעזרת השם".

View this post on Instagram

חברים יקרים שלי ומשפחה בעיקר, אחרי תקופה ארוכה, 6 חודשים שבהם ישבתי בבית ולא שיחקתי כדורגל, כבר כולם אמרו שאני צריך לפרוש ושאין לי עוד מה לתת בגיל 34, ברוך השם אני שמח לחזור ולעשות את מה שאני יודע על הצד הכי טוב שיש, זכיתי לכינוי לתת לאנשים לאכול את הכובע. הגעתי לאום אל פאחם, ששם הדברים לצערי לא הלכו כפי שקיוויתי עם מאמן שלא כיבד אותי כי זה תמיד קל להתנהג ככה מול ערן לוי. ואז הגעתי לעפולה, מקום שנתן לי את הבמה להוכיח שעדיין יש לי מה לתרום ובטח שלעשות דברים יפים בכדורגל, כמו שהרבה אנשים אומרים לי, גול או פס כזה לא רואים אפילו בפיפא. שנים אני בכדורגל ושנים מכפישים אותי אבל ״הכלבים נובחים והשיירה עוברת..״ עוד חודש בעזרת השם אני אהיה בן 35, ועדיין זה לא אומר שסיימתי ויש לי עוד הרבה לתת, אין יותר כיף להמשיך לעשות את מה שאני הכי אוהב בעולם ולקבל את הפרגונים המדהימים. שתהיה לכולנו שבת שלום ובשורות טובות לעם ישראל בעזרת השם🙏🏻❤️⚽️

A post shared by Eran Levi 99 ערן לוי. (@eranlevi.99) on

התגובות לא איחרו להגיע, כאשר לא מעט מהן היו של שחקני כדורגל מוכרים אחרים. ערן זהבי התבדח איתו על הפוסט וכתב: "אתה חייב לעבוד על הבעיטה אחי". עידן ורד נתן את אחד הפרגונים היותר משמעותיים: "קוסם! מאושר בשבילך, תמשיך להוכיח על המגרש". וגם אלי דסה הוסיף מחמאה גדולה: "השמאלית הכי טובה בעולם". אייל גולסה ("אין שחקנים כמוך אח") ודן גלזר ("אין שני לך") הלכו על אותו הכיוון בפרגונים שלהם.

לירוי צעירי כתב לו: "שימשיכו לדבר ואתה תמשיך ככה". גם דובב גבאי נכנס לטרנד: "שום דבר לא מפתיע אותי ומי שהספיד אותך לא מבין שגיל זה רק מספר!! איזה כוכב אתה". שחקנים ואנשי כדורגל אחרים השתמשו בתגובות ללא מילים, אלא עם אימוג'ים. שלומי אזולאי הגיב עם אימוג'ים של כתר, בעוד ברק בדש השתמש באחד של פרצוף עם רוכסן (ללא מילים). חיים מגרלשווילי פרגן עם שלושה אימוג'ים של כוכבים.

צפו בהפגזה נוספת של ערן לוי >>>